facebook satış takibi

Franchise Organizasyon Şirketi Kurulurken sıkça sorulan sorular

Eğlence Organizasyon ( EGLENCEO )  Franchise İçin Sıkça Sorulan Sorular
 
Franchise Nedir?
Franchise güçlü, büyük ve bilinir bir firmanın  bu özelliklerini yeni başlayan girişimciler ile karşılıklı kazan kazan mantığında paylaşmasıdır. Sektörde bilgisi, tecrübesi ve büyük yatırım gücü olmayan kişilerin sektörde güçlü, bilinir, kurumsal firmalar ile birlikte hareket etmesi ve bu firmaların bilgi birikimini, lojistiğini ve bilinirliğini kullanarak iş yapma yeteneğini geliştirme modelidir.
 
Neden Organizasyon Franchise Almalıyım?
Globalleşme ve bilişim cağı ile birlikte tüketicilerin her şeye ulaşması çok kolay ve hızlı bir hale gelmiştir. Firmalar büyümüş ve küçük firmalar başarılı olamaz hale gelmiştir. Günümüzde Mc Donalds, Burger King gibi hamburger devleri varken sizin açacağınız bir hamburgercinin başarılı olabilme ihtimali gün geçtikçe düşmektedir. İşte bu yüzden birlikte hareket etmeli ve güçlü firmaların depolarını ve bilgi birikimlerini kullanmalıyız.  
 
EGLENCEO Franchise Bedeli Ne Kadar?
Eğlence Organizasyon Franchise Bedeli Minimum 50,000 TL + KDV ‘dir. Bu bedel franchise alan kişinin tutacağı dükkanın büyüklüğü ve seçeceği dekorasyon ürünlerinin fiyatına göre artış gösterebilmektedir. Eğer 60m2 ve altı bir işyeri tutar ve standart dekorasyon isterse 50.000 TL + KDV ‘ye franchisesini kurmuş olur.
 
Franchise Alınca EGLENCEO neler yapıyor?
Franchise alan firmaların işyerini kiraladıktan sonra EGLENCEO kiralanan yere girip iş yerinin showroom’unu hazırlıyor. Bilgisayarından, televizyonuna kartvizitinden, broşürüne kadar her şeyi hazırlayıp tabelasını dahi asıp işyerini anahtar teslim olarak franchiseye teslim ediyor.
 
Franchise Bunun dışında bir para ödüyor mu ?  
Kuruluş aşamasında noter masrafı ve franchise bedeli dışında herhangi bir ödeme yapmıyor.
EGLENCEO tutulan dükkanın inşaat işlerini de yapıyor mu ?  
Franchise’nin tutmuş olduğu dükkandaki inşaat, parke, tesisat gibi işlerin giderlerine EGLENCEO karışmamaktadır eğer bu tür giderler varsa onları Franchise karşılıyor. Bu yüzden tutulacak dükkanın masrafının az olmasına özen gösterilmesinde fayda var.
 
EGLENCEO ‘dan franchise almamın ne faydası olacaktır?
Franchise alan firma sadece müşteriler ile ilgilenecektir. Organizasyonun yapılması, tedarikçilerin bulunması, organize edilmesi, web sitesi kurulması, katalog bastırılması, personelin ayarlanması, ürünlerin tedarik edilmesi, depolanması ve diğer tüm işler ile EGLENCEO ilgilenecektir. Franchise’nin tek yapması gereken şey işi almak olacaktır. İşin yapımı aşamasında tüm yük EGLENCEO ‘ya aittir.
 
Firmam kimin adına olacak?
Franchise kuran firma firmasının adını kendi koymaktadır. Tabela adı olarakta EGLENCEO ( Eğlence Organizasyon) geçecektir. Tabelada Eğlence Organizasyon olarak gözükecek ve web sitelerinde, kataloglarda, fuar katılımlarında şube olarak gözükecektir.
 
Sözleşmeler Kaç yıllıktır?
Sözleşmeler 3 veya 4 yıllıktır.
 
İşlemler ne kadar sürmektedir?
İşyeri tutulduktan sonra bir ay içerisinde eğitimler biter ve bir taraftanda şubenin hazırlıkları yapılır kısaca  1 ay içerisinde işletme çalışır hale gelmektedir.
 
Firma kurulduktan sonra ben ne yapacağım?
Firma kurulduktan sonra EGLENCEO size bir çalışma takvimi oluşturacaktır. Yoğun bir tempo ile iş hayatına başlayıp işler almak ve organizasyonlar yapmak için koşturmaca başlayacaktır.
 
EGLENCEO bana nasıl destek olacak?
·         EGLENCEO fuarlara katılırken sizde onunla birlikte fuarlarda yer alacaksınız.
·         Yılda iki kez basılan katalogda iletişim kısmında şube olarak sizde yer alacaksınız.
·         Uzmanlarından finans, satış, pazarlama konularında eğitimler aldırtacaktır.
·         Size organizasyonun tüm aşamalarını anlatıp, öğretip her zaman destek olacaktır.
·         3,500 metrekare depoda bulunan 1,500’den fazla ürünü istediğiniz gibi organizasyonlarda kullanma imkanı sağlayacaktır.
·         Tüm web sitelerinde şube olarak gözükeceksiniz.
·         Firmanın bilinirliğinden ve marka değerinden faydalanarak başarılı işler alma şansınız olacaktır.
·         Firma için özel yazdırılmış rezervasyon programını ücretsiz olarak kullanacaksınız.
 
Franchise’ye başvurmak için ne yapmam gerekiyor
444 6 892 numaralı telefonu arayarak randevu alıp yüz yüze görüşebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.