facebook satış takibi

Organizasyon Şirketi Nasıl Kurulur. Franchise Organizasyon Şirketi Kurmak


Organizasyon Firması Kurmak
Franchise Organizasyon Şirketi Kurmak ?
Organizasyon Şirketi Nasıl Kurulur ? 

Artık işiniz daha kolay.

Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama firması olarak franchise veriyoruz. Sektörün büyümesi, organizasyonun herkesin hayatına girmesi ile ve il sınırlarının genişlemesi bizleri franchise vermeye zorladı. 16 yıllık tecrübe ve altı aylık bir çalışma sonunda nihai kararımızı verdik. 

Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi olarak Organizasyon işine gönül vermiş ve Organizasyon firması kurmak isteyen girişimci ve yatırımcılara Franchise vererek destek olmaktayız. 

Merkezi İstanbul’da olup 3000 m2 kapalı alana sahip olan firmamızda Farklı organizasyon çeşitleri için 500 alternatif ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünler ile gerçekleştirilen organizasyonlarda kurulan franchise firma daha başarılı ve rahat olacaktır. 

Organizasyon şirketi kurmak kolaydır fakat önemli olan bu şirketi destekleyecek bilgi, beceri ve ürün desteğidir. İşte bu destekleri franchise olarak 
Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi sağlayacaktır. Organizasyonu Franchise olarak kurmak isteyenler için ön bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. 

1 - Franchise olarak kurulacak şirket yerini şubeyi açacak kişi belirler ve onay alır.
2 - Franchise Organizasyon Firmasının elemanlarını siz seçersiniz fakat bu elemanların iki haftalık eğitimi ve Stajı Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi tarafından üstlenilir. 
3 - Franchise firmayı kuracak kişiye üç haftalık bir eğitim verilir. Bu eğitim İstanbul üniversitesi Hocaları ve Organizasyon Firmaları Derneği Yönetim Kurulundan Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. Gerekli bilgileri öğretim görevlileri ve profesyoneller vermektedir.
4 - Kurulacak olan organizasyon firmasının finans, hukuk ve müşavir Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi tarafından sağlanacaktır. 
5 - Organizasyon şirketinin kuruluşu sırasında ve kuruluşunu takip eden süreçte her zaman danışman ve destekçi olarak Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi olacaktır. 
6 - Franchise olarak Kurulacak olan organizasyon şirketlerinin tüm dekoru, showroomu, masa sandalyesi, bilgisayarları, tabelası ve matbu evrakları Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama firması tarafından temin edilecekir. 
7 - Franchise firma adı firmayı kuran kişinin belirleyeceği bir isimle Franchise veren firmanın Franchise ismiyle birlikte yer alacaktır. 
8 - Organizasyon şirketi kuruluşu için gerekli olan tüm mali yükümlülükler ile ilgili bilgi ve desteği Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi verecek ve tüm gerekli işlemleri Franchise firma yapacaktır. 
9 - Organizasyon Şirketi Franchise işlemi uzun soluklu bir çalışma olarak dürüstlük, şeffaflık, sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda noterden sözleşme ile yapılmaktadır.
10 - Franchise Organizasyon Firma sözleşmesi 5 Yıllıktır. Karşılıklı memnuniyetle sözleşme tekrar uzatılmaktadır.
11 - Web Sitesindeki Tüm Organizason ürünlerini ve organizasyonları %50 indirim ile alırsınız. 
12 - Ayın ürünleri o ay için size ücretsiz olarak sunulur. Ayın Ürünlerini incelemek İçin tıklayınız

 ve bunlar gibi diğer detaylar....  - Franchise Organizasyon Firması Kurmanın Firmamız tarafından en büyük avantajı ödediğiniz tüm giriş ücretini ürün olarak geri almak ve sıfır sermaye ile işletmenizi yönetmektir. 

Franchise Organizasyon firması kurmak için ne kadar bir paraya ihtiyaç olduğunu merak ediyorsunuz elbette. Bir işyeri açmak için ne kadar paraya ihtiyacınız var ise işte o kadara bu franciseı alabilirsiniz. Hatta bu ödediğiniz tüm franchise bedelini de ücretsiz ürün alarak geri alacaksınız. 

Daha detaylı bilgi ve başvurular için lütfen 02125705686 numaradan randevu alınız veya gultekintepe@eglenceorganizasyonu.com mail adresinden bilgi alınız. 

ORGANİZASYON FİRMASI FRANCHİSE BEDELİ : 50,000 TL İLE 90,000 TL arasında değişmektedir. 

DAHA KOLAYI VAR.... 


EĞER İSTERSENİZ FRANCHİSE ALMADAN FİRMAMIZDAN % 25 - % 30 VE % 35 Özel İndirimlerde Kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken acenta başvurusu yapmak ve evraklarınızı tamamlayarak tanışmaya gelmek. 

Başarılı Bir Organizasyon Şirketi Kurmak İsteyenlerin Sahip Olması Gerekin Özellikler

Organizasyon Hayatımızın Bir Parçasıdır. 

Organizasyon

Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama

Organizasyon Şirketleri
Organizasyon Şirketi Nasıl kurulur diye soranlara çok iyi bir haberimiz var. İşinizi bilinçli ve bilgi sahibi olarak güçlü bir firmanın franchiseını alarak başlayın. Bizi arayın 02125705686

İLGİLİ MAKALELER 

Organizasyon Firmaları Neden Kapanıyor :
Organizasyon işinde çalışacak personelin çalıştırılmasındaki zorlukların sebepleri : 
Organizasyon Şirketi Kurmayı Düşünen Girişimcilerin Başarılı Olabilmesi için sahip olması gereken özellikler
Organizasyon Şirketi Kurma Danışmanlığı 
Organizasyon İşinin ZorluklarıÜrüneri İnceleyiniz : http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/grup/1/dugun-organizasyonu.html

Tanıtım Filmini İzleyiniz : http://www.youtube.com/watch?v=A8M_m7WecH8

Sahip Olunan Belgeleri inceleyiniz : http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/belgelerimiz.html

 Firma Hakkında Daha detaylı bilgi alınız : http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/hakkimizda.html

 Telefon numaraları, adres bilgilerine ulaşınız : http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/iletisim.html

 Düğün Organizasyon web sitesine gidiniz : : http://www.dugunorganizasyon.com/

 Kurumsal web sitesine gidiniz : http://eglenceorganizasyon.com/

 Organizasyon