facebook satış takibi

20 Yıla Neler Sığdı


 
1997 Yazının sonunda işletmemizi Bakırköy’de kurduk o zamanlar sadece tiyatro ve animasyonlar yapan minik iki kişilik bir işletmeydik. Yıllarca çok çalıştık yaptığımız ilginç ve farklı organizasyonlar ile ana haber bültenlerine çıktık, gazetelere haber olduk. Her zaman daha iyinin peşinde koşup işletmemizi büyütmek için çalıştık ve çabaladık. Ünlü ünsüz birçok kişinin organizasyonunu yapıp teşekkür aldık.

İlk başlarda işletmemizin adı Palyaço Çocuktu sonra Palyaço Organizasyon olduk zaman içerisinde Palyaço kısaldı ve müşterilerimiz bizi P. Organizasyon olarak tanıdı yıllar sonra çok fazla taklitçimiz çıkınca adımızı Eğlence Organizasyon olarak değiştirdik uzun yıllar böyle devam ettik ve baktık ki yine taklit edilmeye başladık bu kez ismimizi marka olarak tescil ettirdik ve Eğlence Organizasyonu kısaltıp EGLENCEO yaptık.

Yıllar içerisinde yapmış olduğumuz yatırımlar bizi sektörün en büyük deposuna götürdü. Üçbin metrekare depo ve 1000 farklı ürün çeşidi ile sektörde lider olduk. Amacımız bu liderliği devam ettirip Franchise şubeler vererek çoğalmak ve tüm Türkiye’ye yayılmak. 2017 yılına ilk Franchise şubemiz ile giriş yaptık. Şubelerimizi seçerken ince eleyip sık dokuyarak bize uygun kişileri seçmeye özen gösterdik.

Yirminci yılımızdan sonra rüzgar bizi nereye savurur bilinmez ama ulaşmak istediğimiz hedefimiz çok büyük bakalım zaman neyi gösterecek…