facebook satış takibi

2017 Evlilik Hazırlıkları Fuarı

İşte kış geldi ve şubat ayının ilk günlerinde heyecanla beklediğimiz Evlilik Hazırlıkları Fuarı başlıyor.

2017 Yılının 3 – 5 Şubat tarihlerinde Lütfü Kırdar kongre merkezinde gerçekleşecek olan Düğün hazırlıkları Fuarında her yıl olduğu gibi yine yerimizi aldık. Bu yıl geçen yıl olduğu gibi alt katta büyük bir metrekare ile çiftlerimizi ağırlayacak ve 2017 -2018 yılının düğün konseptlerini konuşup çiftler için birçok seçenekli düğün daveti organizasyonları sunacağız. Fuara katılmak isteyen çiftlerimiz bize ulaştığı taktirde kendilerine ücretsiz davetiyelerimizi ulaştırabilir ve kendilerini standımızda bilgilendirebiliriz. ( Bunun için bizi 444 6 892 numaralı telefondan arayıp davetiye isteyiniz. )

Çiftler için Evlilik fuarının en güzel yanı her ürünü, düğün ile ilgili her detayı aynı anda görebilme, karşılaştırabilme ve pazarlık edip satın alabilme imkanın olmasıdır. Düğün fuarında tüm müşterilerimize 2016 yılının fiyatları ile organizasyon teklif edip bu fiyatlar üzerinden özel indirimler yaparak daha güzel düğün davetleri hazırlamaları için destek oluyoruz.

Bu yıl ki standımızda çiftlerimizi önceki yıllara göre farklı bir konsept bekliyor. Dış mekan organizasyonları için hazırlamış olduğumuz konsept hakkında çok fazla bilgi vermeden sadece natürel, doğal bir organizasyon yapmak isteyen doğallıktan ve abartıdan hoşlanmayan çiftler için mükemmel bir seçim olacaktır.
2017 yılında evlenmeyi düşünen çiftler gelinliklerini, damatlıklarını seçtikten ve düğün yapacakları mekanı belirledikten sonra organizasyon işlerini bize bıraktıkları taktirde A’dan Z’ye organizasyonun tamamını bizzat ekibimiz ilgilenerek yapacaktır. Yıllardır yaptığımız gibi amacımız yeni evlenecek çiftlere harika düğünler hazırlamak ve farklı değişik düğün konseptleri sunmaktır. 2017’nin moda düğünleri, trend düğün organizasyonları için birçok seçenek sunup müşterilerimize uygun olarak tamda istedikleri gibi bir düğün hazırlamaya çalışmaktayız.

Çiftlere önerimiz fuarımızı ziyaret edip EGLENCEO yani Eğlence Organizasyon standımızı ziyaret etmeleri ve fuarda hem fikir hem de fiyat almaları. Biz ekip olarak üç gün boyunca sizi bekliyor olacağız gelmeden önce eğer isterseniz bizden randevu bile alabilirsiniz. Ben size ekibimizin tam kadro telefon numaralarını paylaşayım yanınızda bulunsun. Meryem Hanım: 05324320079 Meltem Hanım: 05323304711 Beylikdüzü Şube Coşkun Bey: 05322800059
Bu soğuk kış gününde sıcak bir karşılama, sıcak bir çay ile detayları konuşup yazın o sıcak günlerinde serin bir soluk almalarını ve tüm organizasyonu bize bırakmalarını bekliyoruz.

Evlilik Hazırlıkları Fuarında görüşmek üzere bende orada olacağım.
Sevgiyle sağlıkla kalınız.

Gültekin Tepe
 
Evlilik hazırlıkları fuarı ne zaman?
Düğün fuarı nerede?
Düğün hazırlıkları fuarı davetiye.