facebook satış takibi

21 Yıllık Organizasyon TecrübesiYeni yıla 2 günlük bir süre kaldı. Bu yeni yılda Eğlence organizasyonu 21. Yaşına giriyor. 1997’de kurulan ve günümüze kadar hala organizasyon sektöründe hizmet veren Eğlence organizasyon her sene verdiği kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ile günümüzde organizasyon sektöründe bir hayli adını duyurmuştur. 1997 yılında günümüzde Organizasyon firmaları Derneği Başkanı olan Gültekin TEPE tarafından kurulan Eğlence organizasyonu şuanda organizasyon firmaları arasında en büyük depoya sahip ve en çok ürün çeşitliliği sunan firma olmuştur. 21. yaşımızda da siz değerli müşterilerimize daha fazla ürün çeşitliliği, Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sunarak 21. Yaşımızda da gücümüze güç katmayı planlıyoruz.

1997’de 100 ürün çeşitliliği ile başlayan Eğlence Organizasyonu günümüzde 1500’den fazla ürün çeşitliliği sunmaktadır. “Müşterilerimiz Organizasyonda Aradıklarını Rahatlıkla Bulabilsinler” sloganı ile çıkılan bu yolda Eğlence organizasyonu her geçen gün ürün çeşitliliğine yeni ürünler ekleyerek müşterilere birçok ürün çeşitliliği sunup bir organizasyonda aradıklarını rahatlıkla bulmasını sağlıyor.
Sandalyeden masalara, şamdandan mumlara, vazodan gelin yollarına, süslemelerden dekorasyon ürünlerine, sokak satıcılarından fuar ekipmanlarına, palyaçodan şişme oyunlara, ısıtıcı ve şemsiyelerden catering ekipmanlarına yani bir organizasyonda aradığınız veya ihtiyaç duyacağınız her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz adres Eğlence Organizasyonu.

21 yıldır birçok düğün, nişan, sünnet, açılış, piknik, fuar, parti, doğum günü, kokteyl, yılbaşı ve daha aklımıza gelmeyen birçok organizasyonlarının altına imzasını atan Eğlence organizasyonu 21 yıldır edindiği tecrübe ile organizasyonlarınızı şık ve kaliteli bir şekilde düzenlemektedir. Özel organizasyonlarda kaliteli bir firma ile birlikte çalışmak istiyorsanız Eğlence Organizasyonu sizler için güzel bir seçenek olacaktır.
Bu yeni yaşımızda da organizasyon işlerinizde görüşmez üzere.