facebook satış takibi

24 Kasım 2017 Kara Cuma Özel İndirim Günü

  

Tüm Ürünlerde Efsane Cuma olarak adlandırdığımız Kara Cuma İndirimi %50. Tüm ürünler yarı fiyatına indi. Web sitesinde gördüğünüz fiyatın yarısını ödeyeceksiniz.
2017 ve 2018 Nisan ayına kadar olan tüm organizasyonlarınız için seçmiş olduğunuz ürünlerin tamamının ödemesini yaparak ürünleri %50 indirim ile kiralayabilirsiniz.
Geç kalmadan kara Cuma indiriminden sizde faydalanın. 24 Kasım 2017 saat 18:00’e kadar rezervasyonunuzu yaptırın ve ödemenin tamamını hesaba geçin %50 indirimden faydalanın. Hiç vakit kaybetmeden hemen bizi arayınız. Telefon:  4446892
 
Tüm dünyada Kara cuma olarak bilinen bizde ise Efsane cuma olarak bilinen özel indirimlerin yapıldığı 24 Kasım Kara Cuma etkinliğine Eğlence Organizasyon firması olarak bizde katılıyoruz. Amacımız bu günü size özel %50 fırsat haline getirmek ve yapacağınız organizasyonları daha karlı hale getirmek. Çok daha fazla organizasyon yapmak ve önceden planlanmamış olan organizasyonlarınızı planlamak için işte size %50 indirimli bir fırsat. Bu günü çok iyi değerlendirin ve özel indirimlerden sizde faydalanın. Yapacağınız tüm rezervasyonlarda kara Cuma indirimi olan %50 indirimden faydalanın. Web sitemizdeki fiyatları inceleyerek kara Cuma indirimli fiyatlarını yarı fiyatına alın.
Tüm ürünlerin fiyatı kara Cuma için bu güne özel yarı fiyatına kiralanmaktadır. Bu fırsat kaçmaz… Keyifli organizasyonlar ve keyifli alışverişler. Kampanya şartları için lütfen aşağıdaki yazıları dikkatlice okuyunuz yada hemen 444 6 892 numaralı telefonu arayınız.
 
Kampanya Şartları
  • Kiralık organizasyon ürünlerimiz stoklar ile sınırlıdır.
  • Sadece 24 Kasım 2017 Saat: 18.00 Tarihinde telefon açıp rezervasyon yaptırıp tüm ödemeyi hesaba geçen kişiler ve firmalar kampanyadan faydalanabilir.
  • Önceden rezervasyonu alınmış organizasyonlar bu kampanyaya dahil edilemez.
  • Organizasyon tarihi 24 Kasım 2017 ile 1 Nisan 2018 tarihleri arasında olmak zorundadır. Ancak 25-31 Aralık 2017 tarihleri arasındaki organizasyonlarda bu kampanya geçerli değildir.
  • Ödemenin tamamı hesaba geçmeden rezervasyon açılmamaktadır.
  • Bu kampanya ile diğer kampanyalar birleştirilemez.
  • Daha önceden fiyat teklifi geçirmiş,bilgilendirme yapılmış rezervasyonlar için geçerli değildir.
 
Sıkça Sorulan Sorular
 
Soru: Tüm ürünlerde %50 indirim uyguluyor musunuz?
Cevap: Evet tüm ürünlerde müsaitlik durumu varsa %50 indirim uyguluyoruz.
 
Soru: Organizasyonumun tarihi önemli mi? İlla 24 Kasımda mı olmak zorunda?
Cevap: Organizasyonunuz 24 Kasımda olmak zorunda değil. %50 indirim alabileceğiniz tarih aralığı 24 Kasım 2017 ile 1 Nisan 2018 tarihleri arasındaki organizasyonlar için geçerlidir. İndirim 25-31 Aralık tarihleri arası organizasyonlar için geçerli değildir.
 
Soru: Kara Cuma indiriminden faydalanmak için daha önceden yaptırdığım bir rezervasyonu iptal ettirip yeniden yaptırabilir miyim?
Cevap: Hayır bu işlem sadece yeni rezervasyonlar için geçerlidir.
 
Soru: Ödemeyi sonra yapsam olur mu? Ya da yarısını ödesem olur mu?
Cevap: Hayır ödemenin tamamını 24 Kasım 2017 Cuma günü saat 18:00’e kadar ödemeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde rezervasyonunuz açılır.
 
Soru: Nakliyede de %50 indirim var mı?
Cevap: Hayır nakliyede %50 indirim yok.