facebook satış takibi

5 Metrelik Yılbaşı Çam Ağacı Kiralama

Çam ağaçları yılbaşı dekorasyonu yapmak isteyenler için harika bir fikir oluyor. Şık ve havalı görünüşü ile insanların oldukça ilgisini çeken çam ağaçları her yılbaşı süslemelerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Bugün yılbaşı dekorasyonu yapmak isteyenlere büyük bir önerimiz olacak.  5 metre yüksekliğinde şık ve gösterişli bir şekilde hazırlanmış ışıklı yılbaşı çam ağacı. Evet evet 5 metre yanlış duymadınız. Özellikle büyük firmaların ve AVM’lerin ihtiyaç duyacağı 5 metrelik yılbaşı ağacını sizlere sunuyoruz. Oldukça büyük olan bu ağaç çoğu insanın dikkatini çekecek ve kurmuş olduğunuz ortama şık ve havalı yılbaşı görüntüsü sunacaktır.

5 metrelik yılbaşı çamını sadece firmalar ve AVM’ler değil aynı zamanda organizasyonlarında veya yılbaşı parti organizasyonunda dekorasyon amaçlı rahatlıkla kullanabilir.
5 metrelik yılbaşı çam ağacının organizasyondan görüntüsü aşağıda belirttiğim resim gibidir.
 


Yılbaşı çam ağacının kiralama fiyatına gelecek olursak ta, fiyatlar kaç günlük kiralamak istediğinize göre değişmektedir.
  • 1 Günlük Fiyatı: 2000 TL
  • 7 Günlük Fiyatı: 3000 TL
  • 10 Günlük Fiyatı: 4000 TL
  • 15 Günlük Fiyatı: 5000 TL
  • 30 Günlük Fiyatı: 6000 TL
Bizde bu ürünü kiraladığınız taktirde biz istediğiniz zamanda kurmak istediğiniz alana gelip kurulumunu, süslemesini yapıyoruz. Süslemesini yapacak elemanlar ve süsler de fiyata dahildir.

Hemen 5 metrelik yılbaşı çam ağacı kiralamak için bizlere ulaşınız.
444 6 892