facebook satış takibi

Acente Başvurusu Yapanlara Özel İndirim21 yıldır Türkiye’nin her yerine organizasyon hizmeti veren Eğlence Organizasyonu müşterilerin yanı sıra organizasyon firmalarının en büyük destekçisi oluyor. Malum Türkiye’nin en büyük organizasyon deposuna sahip olan Eğlence Organizasyonunda bir organizasyonda aranan her şey rahatlıkla bulunabiliyor buda organizasyon firmalarının ilgisini çekiyor. Çoğu organizasyon firmaları ufak tefek malzemeler ile bu işe giriyorlar ve bazı organizasyonlarda bu ufak, tefek malzemeler yetersiz kalıyor, müşteriler sizlerden daha fazla ürün ve hizmet istiyor böyle bir durumda da en büyük destekçiniz Eğlence Organizasyonu oluyor.

Eğlence Organizasyonu organizasyon sektöründe hizmet veren firmalara acente üyeliği fırsatı sunuyor. Eğlence Organizasyonunda acente başvurusunda bulunan organizasyon firmaları web sitesinde bulunan tüm ürünleri %10, %15, %25’e varan indirimler ile kiralamasını sağlayıp ve aynı zamanda harika kampanyalarda  sunarak, yaptığı organizasyondan daha fazla gelir kazanmasını sağlıyoruz. Birçok organizasyon firmaları bizden acente başvurusu yapıp acentelerimiz olduktan sonra web sitemizdeki tüm ürünleri indirimli fiyatlara kiralamaktadırlar.

Sizlerde organizasyon sektöründe hizmet veriyorsanız ve deponuzda yeterli ürün yoksa hemen acentemiz olup depomuzdaki ürünleri indirimli fiyatlarla kiralayabilirsiniz. 3000 m²  depomuzda 1500’den fazla organizasyon ekipmanları ile sizlerde bir organizasyonda aradığınız veya ihtiyaç duyduğunuz ekipmanı çok rahat bir şekilde Eğlence Organizasyonunda bulabileceksiniz.

Hemen sizlerde https://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/giris-kayit linke tıklayarak acente başvurusunda bulunabilir ve web sitemizde gördüğünüz ürünleri uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.