facebook satış takibi

AÇILIŞ ORGANİZASYONU


Sizlerde bir dükkan veya bir işyeri kurarken kuracağınız bölgede yeni olduğunuz için sizleri ve işyerinizi tanıyan insanlar çok olmaz buda sizler için olumsuz bir sonuç. Dükkanınızı kuracağınız bölgenin sizi tanımasını ve sizlerden sipariş vermesini istiyorsanız sizlerde güzel, keyifli, şık bir açılış organizasyonu düzenlemelisiniz. Yapacağınız açılış organizasyon sayesinde etraftakilerin dikkatini çekerek ve onların ilgisini çekerek dükkanınızı kurduğunuz bölgeye güzel bir şekilde tanıtabilirsiniz.
Eğlence Organizasyonunun sizlere sunduğu açılış organizasyonu hizmetleri şunlardır.

1.KURUMSAL AÇILIŞ ORGANİZASYONU


Kurumsal bir açılış organizasyonu düzenlemek istiyorsanız sizlerin de başvurmanız gereken en önemli yollardan biride organizasyon firmalarıdır çünkü organizasyon firmaları açılış organizasyonunuzdaki tüm eksikleri ve ihtiyaçları analiz eder ve bu eksiklerin ve ihtiyaçların giderilmesini sağlar. Bu sebeple kurumsal bir açılış organizasyonu düzenlemek istiyorsanız sizlerde 444 6 892 numaradan bizlere ulaşarak profesyonel kurumsal bir açılış organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

2.ALANI DÜZENLEME


Açılış organizasyonunuza katılacaklara güzel bir alan düzenlemek masa, sandalye gibi güzel bir alan oluşturmak için  444 6 892 numaradan bizlere ulaşarak Masa, Sandalye vb. ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

3.BALON SÜSLEME


Açılış organizasyonlarınızda etraftakilerin dikkatini çekmek için balonlara başvurmalısınız. İstediğiniz renk ve model ile sizlerde dükkanınızın ister kapısını, ister tavanını istediğiniz bölgeyi balonlarla süsleyebilir açılış organizasyonunuza şıklık katabilirsiniz. Balon süsleme fiyatları için bilgi almak istiyorsanız 444 6 892 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

4.ANİMASYON VE HOSTES EKİBİ


Açılışlarınızın hem dikkat çekmesini hem de keyifli ve eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız animasyon ekibinden mutlaka yararlanmalısınız. Animasyon ekipleri açılış organizasyonunuza katılanlara keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşatacaktır. Aynı zamanda açılışınıza gelen davetlileri güzel bir şekilde karşılamak ve onlara ikramlarda bulunmak istiyorsanız Host ve Hosteslerden yararlanabilirsiniz. Hostes fiyatları için 444 6 892 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

5.İKRAM HİZMETİ


Açılış organizasyonlarınıza katılanlara ikramlarda bulunmak istiyorsanız eğlence organizasyonu bir çok çeşit ikramlar ile temiz, hijyenik ve lezzetli bir şekilde sizlere sunuyor. Sizlerin isteğinize göre hazırlanan ikramlar hizmetinize sunuluyor.

6.BROŞÜR DAĞITIMI


Açılış organizasyonlarınızda dilerseniz dükkanınızın yanına dilerseniz de istediğiniz bölgeye broşür dağıtımı yaparak reklam yapmak istiyorsanız broşür dağıtıcı hizmetinden yararlanmalısınız. İstediğiniz bölgeyi araçlı veya araçsız broşür dağıtımında bulunmak istiyorsanız sizlerde bizlere 444 6 892 numaradan ulaşarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.