facebook satış takibi

Ahşap Düğün Tabela Yönlendirmesi Çeşitleri ve Kiralama

Yavaş yavaş yaygınlaşan rustik düğün dekorasyonuna uygun bugün harika bir ürün seçeneği ile karşınızdayız. Bildiğiniz üzere son zamanlarda düzenlenen çoğu düğün organizasyonlarında çiftlerin ilgi ve merak duyduğu konsept rustik konseptidir. Bunun nedeni rüstik ürünlerinin diğer dekorasyon ürünlerinden farklı ve gösterişli olmasıdır. Bugün sizlere düzenlediğimiz rustik organizasyonlarda sıklıkla kullanılan ve siz değerli çiftlerin hoşuna gidecek bir ürünü sizlere sunacağız.

Bu ürünümüz Ahşap düğün tabelası diğer adıyla düğün yönlendirmesidir. Düğün organizasyonlarında girişlere konulan ve gelen konukları yönlendiren bu tabelalar çiftlerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biridir. Çiftlerin ilgisini çeken düğün yönlendirmelerini bizlerde eğlence organizasyonu olarak birkaç çeşitte sunduk. Bunlar;
  1. Tekli Ahşap Yönlendirme Tabelası
  2. Üçlü Ahşap Düğün Yönlendirme Tabelası
  3. Büyük Ahşap Düğün Yönlendirme Tabelası
Olmak üzere üç farklı düğün yönlendirme çeşitliliği sizlere sunduk. Bu ürünlerin organizasyonlarda kullanılmış görselleri aşağıdaki gibidir.

 


 
Sizlerde düzenleyeceğiniz organizasyonlarda rustik konsepti, rustik dekorasyonu yapacaksanız ahşap yönlendirme tabelaları sizler için güzel bir seçenek olacaktır. Düğün yönlendirmeleri hakkında daha fazla bilgi almak ve organizasyonlarınıza kiralamak için hemen bizlere 444 6 892 veya iletişim bölümünden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.