facebook satış takibi

Ahşap Paletten Rustik Dekorasyon Fikirleri

Paletten düğün dekorasyonu fikri çoğu insana komik gelebiliyor ve aynı zamanda paletten dekorasyon mu olur? Gibi soru işaretleri oluşsa da aşağıda verdiğimiz örneklere bakıldığında ne kadar da şık bir dekorasyon ekipmanı olduğunu anlayacaksınız.

Son zamanlarda düğünlerde çiftlerin bir hayli ilgisine çeken ve birçok çiftin de tercih ettiği konseptlerden biri Rustik konseptidir. Bunun sebebi ise çiftlerin bu özel gününü farklı ve gösterişli bir şekilde hazırlama isteğidir. Rustik konseptlerinde kullanılan köy, ahşap ve doğal görünüşler veren ekipmanlar organizasyonu farklı kıldığı gibi şık bir hava kattığı için çiftlerin ilgi odağı oluyor.

Ahşap Paletler ise rustik konseptler ve dekorasyonlarda sıklıkla tercih edilen ekipmanlar arasında geliyor. Fotoğraf köşesi, Arka plan, yönlendirme, masa, sedir vb. birçok seçeneklerde kullanacağınız ahşap paletler oldukça çok yönlü bir ekipmandır.
Gelin daha önce yapılmış organizasyon işlerinde ahşap paletler ile yapılmış birkaç dekorasyon fikirlerini inceleyelim;

Ahşap Palet Dekorasyon Fikirleri
  
Sizlerde yukarıda ki görsellerden herhangi birini organizasyonunuza istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen Bizlere Ulaşınız.
444 6 892