facebook satış takibi

ANTİK TEKERLEK KİRALAMA


Rustik organizasyonlarının olmazsa olmaz dekoratif ekipmanlarının başında gelen ve rustik tarzı organizasyon düzenleyenlerin vazgeçilmez dekoratif ürünü olan at arabası tekerliğini rustik vb. organizasyonlarınızda kiralamanız için sizlere sunuyoruz. Ürün tamamiyle dekoratif amaçla kullanılır. Rustik organizasyon veya ahşap, doğal ürünlerden yararlandığınız organizasyonlarınızda dekoratif için oldukça önemli, şık ve kaliteli bir üründür. Nostaljik organizasyonlarında veya antik ürünlerin bulunduğu bir organizasyonda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Rustik organizasyonlarınızda antik tekerleği her çeşit kullanabilirsiniz ama diğer organizasyonlarınızda örneğin bir şark köşesi organizasyonunuzda dekoratif olarak kullanabilirsiniz, Antika ürünlerinin bulunduğu bir organizasyonda rahatlıkla kullanabilirsiniz antik tekerleğimiz aynı zamanda antika bir üründür, Saman balyalarının bulunduğu bir organizasyonunuzda yanına dekor amaçlı antik tekerlek kullanabilirsiniz.  

Son zamanlarda düzenlenen organizasyonlarda Rustik tarzı, doğal, ahşap, nostaljik ürünler büyük bir ilgi topladı. İnsanlarımız artık doğallığı, nostaljiyi organizasyonlara da yansıtmak istiyorlar. Bunun nedeni tamamiyle yapılan diğer organizasyonlardan farklı olmak, organizasyona katılan konuklara standart bir organizasyon ortamı değil de farklı bir ortam sunmak isteyen insanlar organizasyonlarına farklılık katacak bu tarz rustik, doğal, ahşap, nostaljik, antika ürünlerinden yararlanıyor.


 
20 yıllık organizasyon firması olarak bunu göz önünde bulundurduk ve antik tekerlek başta olmak üzere birçok rustik ürünler, doğal ahşap ürünler, nostaljik ürünler ve antika ürünler sizlere sunmaktayız. Bu ürünlerimizi web sitemizde kategoriler halinde inceleyebilir veya aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Rustik, Doğal, Ahşap Ürünleri incelemek için tıklayınız…
Antika ürünleri incelemek için tıklayınız…

Web sitemizde ürünler kategorisinde bulunan alt kategorilerdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. 1500 çeşit organizasyon ekipmanı ile sizlerde aradığınız organizasyon ekipmanını rahatlıkla bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ve organizasyonunuza kiralamak istediğiniz ekipman içinde bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.