facebook satış takibi

Aşk Sepeti Şamdan Kiralama Organizasyonu

Masa üzeri süsleme deyince akıllara gelen ilk süslemelerden biride şamdandır. Günümüzde düzenlenen hemen hemen her organizasyonda masaların üzerine süsleme, dekorasyon ürünü olarak kullanılan şamdanlar günümüzde organizasyonlarda büyük bir ilgi topluyor.
Organizasyonlarda bu kadar sıklıkla tercih edilen şamdanlardan sizlere güzel bir model sunuyoruz Aşk sepeti şamdan. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan aşk sepeti şamdan üzerinde ve altında bulunan  kristal taşlar ile daha da şık bir görünüm kazanarak organizasyonlarınıza güzel bir şamdan seçeneği oluyor.

Aşk sepetinin içinde bulunan 4 adet mumluk bölgeleri ve altına koyabileceğiniz çiçek alanı mevcuttur. Mumluk bölgelerini şık mumluklar ile doldurup ve alt bölgeyi de isteğinize göre yapay çiçek veya canlı çiçek ekleterek  bu şamdanı daha gösterişli ve daha şık kılabilirsiniz.

Aşk Sepeti şamdanı tercih etmenizin en büyük nedenlerinden biride üzerinde cam fanuslar bulunmamaktadır. Çoğu organizasyonlarda cam fanuslu şamdanlar kalabalıktan dolayı yanlışlıkla zarar görüp düşüp kırılıyorlar. Özellikle dışarlarda yapılan organizasyonlarda cam fanuslu şamdanların zarar görme olasılığı oldukça yüksektir. İnsanlar bu riski göz önünde bulundurarak fanuslu şamdanlar değil de fanussuz şık şamdanlara yöneliyor. Aşk sepeti şamdanda hiçbir fanus ve kırılacak hiçbir malzeme bulunmadığı için organizasyonlarınıza rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Oldukça şık görünümü ile de sizlere fanuslu şamdanları unutturacak aşk sepeti şamdanı kiralamak için hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.

Biz Eğlence organizasyonu olarak birçok şamdan çeşitleri sunduğumuz gibi aşk sepeti şamdanı da sizlere farklı modellerde sunmaktayız. Organizasyonunuz gold konsepte ise gold renkli aşk sepeti şamdan, Organizasyonunuz gümüş konsept ise gümüş renkli aşk sepeti şamdan sizlere sunuyoruz. Organizasyonunuzun konseptine uygun gold veya gümüş renk seçebilirsiniz. 2 renk çeşidi sunduğumuz gibi aynı zamanda yapay çiçekli veya canlı çiçekli hizmeti de sunmaktayız. İsteğinize göre kiraladığınız aşk sepeti şamdanlara yapay veya canlı çiçek süslemesi yaptırabilirsiniz. Bu şekilde fiyat biraz artar. Şamdanın içerinde bulunan mumlukları biz sizlere ücretsiz bir çekil mumluklar koyarak dolduruyoruz.

Sizlerde organizasyonlarınızda masaların üzerine aşk sepeti şamdan kiralamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.