facebook satış takibi

Aşure Dağıtma OrganizasyonuÖnümüzdeki cumartesi günü gireceğimiz muharrem ayının gelmesi ile birlikte aşure ayına da girmiş bulunmaktayız. Bu mübarek muharrem ayın da bol bol ibadetler ve aşureler dağıtılır. Günümüzde hemen hemen birçok insan muharrem ayında aşure yapıp dağıtmadan geçmez bu sebeple muharrem ayı bir başka adıyla Aşure ayı olarak ta geçer.

Herkesin aşure yaptığı bu mübarek ayda sizlerde aşure yapıp dağıtmak istiyor ama aşure yapmasını bilmiyorsanız yardımınıza Eğlence Organizasyonu koşuyor. Aşure dağıtmak isteyen ama bilmediği için dağıtamayanlar için Eğlence organizasyonu Aşureci hizmeti sunarak siz elinizi dahi sürmeden lezzetli aşureler yapıp kaplara koyarak sizlere teslim ediyor. Sizlere kaplarda gelen bu lezzetli aşureleri sizlerde komşularınıza, sevdiklerinize dağıtarak sizlerde aşure ibadetinizi yapabilirsiniz.

İster 100 kişilik, ister 300 kişilik, ister 700 kişilik ister 1000 kişilik kaç kişilik istiyorsanız istediğiniz sayıya göre aşureler hazırlanır. Aşureler günü birlik taze ve lezzetli bir şekilde hazırlanıp sizlere kaplar halinde teslim edilir. Kapa konulduktan sonra üzerine nar, incir ve fındık ezmesi de koymadan geçmiyoruz. Genellikle büyük firmalar muharrem ayında işçilerine veya hayır amaçlı insanlara aşure ikramında bulunmak için aşure hizmetimizden sıklıkla yararlanıyorlar.

Sizlerde bu mübarek ayda hiç elinizi sürmeden sevdiklerinize, komşularınıza vb. insanlara aşure ikramında bulunmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşmalısınız. Dilerseniz aşurelerinizi bizler lezzetli bir şekilde hazırlayıp kaplara koyarak sizlere teslim edip sizler dağıtabilirsiniz, dilerseniz de dağıtmasını da bizler yapabiliriz. Sizlere sunduğumuz bu güzel aşure dağıtma hizmetinden sizlerde yararlanmak istiyorsanız hemen 444 6 892 numaralı telefondan bizlere ulaşarak bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.