facebook satış takibi

AŞURECİ KİRALAMA

Dinimizde büyük bir yeri olan ve Muharrem ayının olmazsa olmaz ikramlarından biri olan aşureyi sizlere eğlence organizasyon olarak sunuyoruz. Muharrem aylarında yapılan ve genellikle hayır amaçlı komşulara akrabalara ve tanıdıklara dağıtılan aşure yapması biraz zahmetli bir tatlıdır. Zahmetli olduğundan ikram etmek istediğiniz halde yapamıyorsunuz. Sizlerin bu derdini ortadan kaldıran eğlence organizasyon ekipleri sizlere aşurede aradığınız lezzeti bulabileceğiniz harika bir aşureci kiralama hizmetini sizlere sunuyor.

Güzel lezzetli ve bol malzemeli bir şekilde hazırlanıp küçük taslara konulup komşularınıza ve tanıdıklarınıza dağıtarak onların sevgisini ve duasını alabilirsiniz. Hem komşularınızı ve tanıdıklarınızı mutlu edeceksiniz hem de hayır işleyeceksiniz. Muharrem aylarında yapılan hayır bin kat daha hayırlıymış.

Aynı zamanda muharrem ayında özel davet organizasyonu vermek  istiyorsanız misafirlerinize lezzetli bir ikramda bulunmak için aşureci kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aşure Lezzetli bir şekilde yapılır ve misafirlerinize bizler tarafında dağıtılır. Yapımından dağıtımına kadar her şeyi üstlenen eğlence organizasyon ekipleri sizlere güzel, keyifli ve rahat bir organizasyon yaşatmaktadır. Sizlerde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek konuklarınıza güzel bir ikramda bulunabilirsiniz.