facebook satış takibi

AŞURECİ ORGANİZASYONU10 Eylül’de başlayıp ve 10 Ekim’e kadar sürecek muharrem ayında sizlerde sevdiklerinize, komşularınıza, çalışanlarınıza ve değerli bulduğunuz insanlara aşure ikramında bulunmaya ne dersiniz?

Cevabınız evet ise sizlere harika bir hizmetimiz var. Muharrem ayının geleneklerinden biri olan aşureyi sizlere elinizi dahi sürmeden hazırlayıp konuklarınıza, komşularınıza, sevdiklerinize dağıtımını yapıyoruz. Kaç kişilik isterseniz isteyin, profesyonel aşçılarımız ile lezzetli bir şekilde aşureyi hazırlar istediğiniz gün, istediğiniz saate organizasyon alanınıza gelip konuklara aşure ikramında bulunuruz. Hazırlamadan dağıtmasına kadar her işlemi bizler yapmaktayız. Bu şekilde siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza, sevdiklerinize, işçilerinize, komşularınıza ve diğer dostlarınıza aşure ikramında bulunabileceksiniz.

100, 200, 500, 1000 kaç kişilik isterseniz isteyin, sizlere istediğiniz adet kadar aşureyi hazırlıyor ve organizasyon alanınıza getiriyoruz. Aşureler organizasyon tarihinizin 1 gün öncesinden hazırlanıp, organizasyon alanınıza aşure kazanları ile gelmektedir. Burada dağıtacak elemanlarımız aşureleri kaplara koyup, kaplara koyulan aşurelerin de üzerini nar, fındık ezmesi, tarçın vb. süsleyerek konuklarınıza ikram yani dağıtılır.

Bu mübarek ayda sizlerde böyle bir etkinlik, organizasyon düzenlemek istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak destek alabilir aşureci hizmetimizden yararlanabilirsiniz.