facebook satış takibi

AVCILAR BELEDİYESİNİN 23 NİSAN ORGANİZASYONUNU YAPTIK


Avcılar Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramında değerli çocukları unutmamak adına bir 23 Nisan Organizasyonu düzenledi. Bu Organizasyonda amaç çocuklara ve velilere keyifli, eğlenceli bir an yaşatmaktı. Avcılar Belediyesi bu organizasyonda ihtiyaç duyduğu desteğe Eğlence organizasyonu vermiştir. Avcılar Belediyesinin düzenlediği 23 Nisan Organizasyonunda Eğlence Organizasyonu birçok ekipman ve hizmet temin etmiştir. Bu sayede Avcılar Belediyesinin ihtiyaç duyduğu hizmet ve ekipmanları onlara sunarak bu özel günde güzel, kaliteli bir organizasyon düzenlemesini sağladık.

Eğlence Organizasyonun Avcılar Belediyesine Sunduğu Hizmet ve Ekipmanlar:1.       Balon Rafya Süslemesi: Balon Süslemesi ekibimiz ile 22 Nisan Akşamı yollara düşüp Avcılar Belediyesinin 23 Nisan Organizasyonu düzenleyeceği alan olan Avcılar Çocuk Evine ulaşıp ve akşamdan Balon ve rafya süslemesini yaptık. Kırmızı ve beyaz renkli balonlar ve rafyalar ile mekanın büyük bir şekilde balon süslemesini yaparak gelen konukları şık bir alanda karşılamaya yönelik çalışmalar yaptık.


2.       Masa Ve Sandalye: Her organizasyon işinde olduğu gibi Avcıların düzenlendiği organizasyonda da organizasyonların olmazsa olmaz ekipmanlarından masa ve sandalyelere ihtiyaç duyuldu. Bu ihtiyacı da Eğlence Organizasyonu birbirinden şık mavi ve beyaz renkli çocuk sandalyeleri ve bu sandalyelere eşlik eden beyaz lake çocuk masası Avcılar belediyesinin düzenlediği organizasyonda masa ve sandalye ihtiyacını karşılamaştır.


3.       Armut Minder ve Yer Minderi: Organizasyonun düzenleneceği alanın yeşil bir zemin olmasından ötürü bu zemine sandalye değil de armut minder ve yer minderleri ile donatarak vatandaşların oturmasını sağlamayı düşünen Avcılar Belediyesine birçok armut minder ve yer minderi sunarak konuklarının ayakta durmasını engelledik. Birbirinden farklı renklerde olan armut ve yer minderleri etrafa renk katarak konukların rahat bir şekilde organizasyonu takip etmesini sağlamıştır.

4.       Çadır: Havanın yağmur bırakması veya çok güneşli olmasından yağmur ve güneşten korumak için çocuk sandalyesi ve masalarının bulunduğu alana birçok çadırlar kurarak bu sandalye ve masalara oturan çocukların olumsuz hava şartlarından koruduk.

5.       Fly Tüp: Çocukları ve velileri keyifli ve eğlenceli bir şekilde karşılamak için kapı girişlerine koyulan ve çocukların ilgisine çekecek olan Fly tüp ihtiyacını da karşılamış bulunmaktayız.

6.       Baloncuk Makinesi: Kapı girişlerinde çocukların üzerlerine baloncuklar atmak ve onları baloncuklarla karşılamak çocuklara bir hayli keyif vereceğini düşünen Avcılar Belediyesi bizlerden Baloncuk makinesi kiralayarak bu ihtiyacını karşıladı ve çocukları keyifli eğlenceli bir şekilde karşıladı.

7.       Pamuk Prenses ve Rapunzel: Çocukları eğlendirmek için Avcılar Belediyesinin ihtiyaç duyduğu pamuk prenses ve Rapunzel kostümlü kızları onlara sunduk Rapunzel ve Pamuk prenses kostümlü kızlarımız 23  Nisan kutlaması yapılan alanda gezerek çocukları etrafına toplayıp onlara keyif dolu dakikalar yaşatarak onlarla hatıra fotoğrafları çekindi. Aynı zamanda çocuklara şık sepetlerde hediyelerde dağıtarak çocukları bir hayli mutlu etmiştir.


8.       Alaska Frigo ve Süt Burger: Avcılar Belediyesi bu organizasyonda çocuklara mutlu etmek amaçlı onlara onların beğeneceği lezzetli ikramlardan dağıtmak istedi bu konuda da onlara yardımcı olup çocuklar için sağlıklı ve oldukça lezzetli ikramlarda Alaska frigo ve Süt Burger hazırlayıp dolaplara koyarak soğutup değerli çocuklara sıcak havada serin, sağlıklı ve lezzetli ikramlar sunduk. Bu şekilde Çocuklara lezzetli ikramlarda bulunarak onları mutlu etmiş olduk.

Avcılar Belediyesi ile çalışmaktan mutluluk duyduk.  Umarım daha birçok Organizasyonlarda görüşmek üzere.