facebook satış takibi

BAYİLİK SİSTEMİ


Depomuzda ürünler çoğalınca BAYİLİK adı altında organizasyon firmalarına da ürün kiralamaya başladık. Sektörün Kullandığı ürünlerin çok çabuk tüketilmesi ve ürünlerin çok çabuk modasının geçmesi yatırım yapmayı zorlaştırmaktadır.

Yapmış olduğumuz yatırımların bazılarının geri dönüşünün gecikmesi ve daha ürün kendi parasını çıkartmadan farklı modellerin çıkması ve farklı renklerinin çıkması bazı sıkıntıları yanında getirmektedir. Yüksek depo kiraları ve yetenekli çalışma arkadaşları ile ağır vergi yükleri buna eklenince sektörde ürünleri başka organizasyon firmalarına da kiralayarak devam etmek gerekliliğini ortaya çıkardı. Firmamızın tecrübesine ve deposuna güvenen irili ufaklı organizasyon firmaları BAYİLİK adı altında indirimli fiyatlarla ürünler kiralamaya başladı. Bayilerimize özel imkanlar, özel ödeme kolaylıkları sağlayarak onlarında sektörde daha kazançlı ve başarılı olmasına destek olmaya çalışmaktayız. Yaklaşık on yıldır bayilik üzerine çalışmalarımızı devam ettirmekte ve bayilerimize hizmet vermekteyiz.

Eğer sizde bir Organizasyon firmasıysanız firmanızın bir vergi levhası varsa ve iş olarak organizasyon işi yaptığınızı ispatlarsanız sizde bizim bayimiz olabilir özel fiyatlarda kolay ödeme seçenekleri ile dilediğiniz organizasyon ekipmanını kiralayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için hemen bizleri 444 6 892 nolu telefon numarasından arayabilirsiniz.