facebook satış takibi

Bireysel Organizasyonun 50 Tonu Kitabı Çıkıyor1 Şubat tarihinden itibaren tüm kitapçılarda satışa çıkılacak “Bireysel Organizasyonun 50 Tonu” Kitabı çıkıyor. Eğlence Organizasyonu Genel Müdürü Gültekin TEPE’nin 20 yıllık birikiminin bir kısmını aktardığı bu kitap organizasyon sektörünü merak edip ilgi duyanlar ve organizasyon firma sahipleri için oldukça faydalı bir kitap oluyor. Gültekin TEPE organizasyonu Kurumsal organizasyonlar ve Bireysel organizasyonlar olmak üzere 2’ye ayırmıştır ve bu kitabında Bireysel organizasyonlara değinmiştir. Bu kitabında Bireysel organizasyonların üzerinde duran Gültekin TEPE kitap yazma çalışmalarına devam ederek yakın zamanda da Organizasyonun diğer parçası olan Kurumsal organizasyonlar içinde bir kitap yayınlayacaktır.

1 Şubat’ta yayına girecek “Bireysel Organizasyonun 50 Tonu” Kitabında Düğünden nişana, doğum gününden bekarlığa veda partisine kadar birçok bireysel organizasyonlar hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır. 20 yıllık tecrübe ile Gültekin TEPE’nin yazdığı bu kitapta şemalar, örnekler ve detaylı anlatım ile bireysel organizasyonları daha iyi tanımanızı sağlayacaktır.

Organizasyonun büyük bir kısmı olan bireysel organizasyonun anlatıldığı bu kitap Cinius yayınları tarafından basılacak ve 1 Şubat’tan itibaren tüm kitapçılarda satışa sunulacaktır. Sizlerde organizasyon işini merak ediyorsanız veya organizasyon bilginizi tazelemek, organizasyonu daha iyi anlayıp tanımak istiyorsanız Bireysel Organizasyonun 50 Tonu kitabı sizler için güzel bir tercih olacaktır.
Sizlerde bu kitaptan bir tane kendinize ayırın.