facebook satış takibi

Bireysel Organizasyonun 50 Tonu Kitabı ÇıktıOrganizasyon firması kuracaklara, organizasyon sektörüne büyük ilgi gösterenlere veya organizasyon işinin içinde olanlara bir rehber niteliğinde olacak kitap “Bireysel Organizasyonun 50 Tonu” çıktı. Organizasyon sektöründe olanlara veya bu sektöre ilgi gösterenlere yol gösterecek nitelikte olan bu kitap 20 yıllık organizasyon tecrübesi ile yazıldı. 20 yıldır organizasyon sektöründe bir çok organizasyon işlerinin altına imzasını atan Eğlence organizasyonu Genel Müdürü Gültekin TEPE’nin kaleme alıp yazdığı bu kitap Cinius yayınları tarafından çıkarılmıştır. Tüm kitapçılarda yerini alan “Bireysel Organizasyonun 50 Tonu” kitabı satışa çıkmıştır.

Bu kitapta yazar Gültekin TEPE organizasyonu “Kurumsal organizasyonlar” ve “Bireysel organizasyonlar” olarak ikiye ayırıp Bireysel organizasyonları işlemiştir. Ülkemizde gerçekleştirilen tüm bireysel organizasyonların yer aldığı bu kitap bireysel organizasyon çeşitleri ve bu çeşitleri hakkında a’dan z’ye bilgi vermektedir.
Bireysel organizasyon çeşitleri nedir? Kitaptan alıntılar ile birkaç örnek verelim;

Düğün
Bireysel organizasyonların en zorudur. Düğün davetleri başlı başına birçok detayı içinde barındırmaktadır. Evlilik teklifi, Söz, Nişan, Nikah derken sıra düğüne gelir. Çiftler kır düğünü yapmayı tercih etmektedir fakat en çok yapılan düğün organizasyonları genellikle salon düğünleridir.

Diş Buğdayı
Diş buğdayı organizasyonu bebeklerin ilk dişinin çıkması ile birlikte kutlanılan bir gündür. Diş buğdayı organizasyonu için diş şeklinde komik süsler satılmaktadır. Balonların üzerine diş şekli bastırılabilir ve diş şeklinde kurabiyeler ikram edilebilir.

Yılbaşı
Yılbaşı organizasyonları yılın en keyifli organizasyonlarından biridir. Yeni yılı bekleyen binlerce kişi parti yapmak için hazırlık yapar. Yeni yıla girerken sadece yılbaşı gecesi değil aralık ayı süresince yılbaşı organizasyonları devam eder.

Bunlar kitapta bulunan bireysel organizasyonun bir kaçı daha birçok bireysel organizasyon çeşitlerini “Bireysel organizasyonun 50 tonu” kitabında görecek be bu çeşitler hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Sizlerde satışta olan bu kitabı hemen sipariş verip bireysel organizasyonlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.