facebook satış takibi

Bireysel Organizasyonun 50 Tonu Kitabı Gültekin TEPE


Organizasyon işlerine merak salanlar için "Bireysel Organizasyonun 50 Tonu" adında bir kitap 1 Şubattan itibaren tüm kitapçılarda yerini alacaktır. Düğün organizasyonlarından bekarlığa veda partisine kadar birçok organizasyon çeşidini içinde barındıran bu kitap organizasyon işine yeni başlayanlar için ve organizasyonun nasıl yapıldığını merak edenler için bir rehber niteliğindedir. Organizasyonun nasıl yapıldığını organizasyon yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini, organizasyonun içeriğini ve çeşitlerini barındıran bu kitap Cinius yayın ev tarafından basılacaktır.

Kitabın yazarı olan Gültekin TEPE 20 yıllık birikimini organizasyonları ikiye ayırarak bireysel organizasyon çeşitlerini bu kitapta toplamıştır. Bireysel organizasyonları grafikler, şemalar, örnekler ile detaylı bir şekilde anlatan bireysel organizasyonun 50 tonu adlı kitap sürükleyici ve sade yazım tarzıyla sadece organizasyon ve etkinlik işi yapmak isteyenler için değil aynı zamanda organizasyonları daha iyi anlamak ve tanımak isteyenler içinde sürükleyici bir kitap olmuştur.

Yakın zamanda organizasyonlar ile ilgili olarak kurumsal organizasyon nasıl yapılır adlı kitabını çıkarmayı düşünen Gültekin Tepe yoğun çalışmalarına devam etmektedir.