facebook satış takibi

Bireysel Organizasyonun 50 Tonu KitabıBu kitapta, yazar organizasyonları kurumsal ve bireysel olarak ikiye ayırmış ve bu kitapta Bireysel organizasyonları incelemiştir. Ülkemizde en sık yapılan organizasyon çeşitlerini sıralayıp kısa kısa bilgiler ve örnekler ile donatmıştır. “Organizasyon nedir?”, “Nasıl yapılır?”, “Organizasyon çeşitleri nelerdir?”, “Organizasyon yaparken nelere dikkat etmek gerekir?”, “Hangi tür organizasyon çeşidi daha karlıdır?” gibi birçok sorunun cevabını bu kitapta cümleler arasında bulacaksınız. Yazarın hazırlamış olduğu birkaç grafik ile organizasyonları daha iyi anlayacak ve verilen örnekler ve açıklamalar ile organizasyonun renkli dünyasının içine gireceksiniz. Bireysel organizasyon çeşitlerine bir rehber niteliğinde olan kitap 20 yıldır organizasyon yapan yazarın tecrübelerini yalın bir dil ile okuyucusuna aktarmaktadır.

KİTAPTAN ALINTILAR

After Party
After party düğünden sonra çılgınca, özgürce eğlenme yeridir o yüzden formaliteden uzak oldukça doğal organize edilmektedir. After partiye, düğünden ayakları şişmiş bayanlar için rahat ayakkabılar dağıtarak işe başlayabilirsiniz.

Baby Shower
Hamile kalan anne, bebeğinin doğum haberini sevdikleri ile paylaşmak ve bebek için hazırladıklarını göstermek ister, işte bunun için bir organizasyon düzenler, bunun adı baby showerdır.

Düğün
Düğün organizasyonlarının da ayrıca çeşitleri vardır. Kır düğünü, salon düğünü, havuz başı düğün, kumsal düğünü, kar düğünü, köy düğünü gibi çeşitlere ayrılan düğün organizasyonu yine kendi arasında da bölünür ve konseptlere bürünür. Örneğin bir kır düğünü rüstik olarak hazırlanabileceği gibi bohem veya modern olarak da düzenlenebilir.

Kısa kısa kitaptan alıntılar yaptığım bu organizasyonun daha fazla çeşidini daha detaylı bir şekilde “Bireysel Organizasyonun 50 Tonu” kitabında inceleyebilirsiniz.