facebook satış takibi

Boza Dağıtma, Bozacı OrganizasyonuKış içeceği olarak bildiğimiz boza kış aylarında insanların sıkça tercih etmesinin yanı sıra aynı zamanda organizasyonlarda konuklara dağıtılan lezzetli ikramlardan olmuştur. Kış aylarında oldukça sağlıklı ve lezzetli olan bu içeceğe insanların hayır diyememesi üzerine düzenlenen çoğu organizasyonda tercih edilmektedir. Özellikle çoğu kurumsal firmalar işçilerini motive etmek ve onlara sevgisini göstermek için çalışanlarına lezzetli ikramlarda bulunuyorlar kış aylarında en çok tercih ettikleri ikram ise boza ikramıdır. İşçileriniz çalışırken hiç beklenmedik bir anda bozacı, boza arabası ile lezzetli bozaları iş yerinizde gezerek işçilerinize ikram etmesi güzel bir sürpriz olacaktır.

Sadece kurumsal firmaların işçilerine dağıtması için değil aynı zamanda diğer organizasyonlarınızda parti, düğün, açılış, kokteyl, yılbaşı, doğum günü vb. diğer organizasyon işlerinizde de konuklarınıza rahatlıkla ikram edebilirsiniz. Bozanın insan sağlığı açısında oldukça faydalı bir içecek olmasından çoğu insan reddedemiyor. Kış ayarında yapacağınız organizasyonda acaba konuklarıma ne ikram etsem? Gibi soru işaretleri var ise kesinlikle boza güzel bir cevap olacaktır.

Peki Bozacı hizmetini nerede bulurum? Boza dağıtma hizmetinizi nerede bulurum? Gibi soru işaretleri var ise kafanızda cevapları Eğlence Organizasyonunda.
Eğlence Organizasyonu düzenlediğiniz organizasyonlarda konuklarınıza lezzetli ikramlar sunabilesiniz diye birçok lezzetli sokak satıcılarını sizlere sunduğu gibi bozacı hizmeti de sunmaktadır. Üstelik organizasyonlarınızda dağıttığımız bozalar sıradan markadan bozalar değildir. Boza denince akla gelen ilk marka olan VEFA bozasını organizasyonunuzda konuklarınıza dağıtıyoruz. Organizasyon alanınıza getirip te dağıttığımız bozalar Vefa bozadır.
 
Boza dağıtma organizasyonu fiyatları nedir? Bozacı fiyatı ne kadardır? Sorularınıza da cevap getirelim.
100 kişilik bir organizasyonunuz varsa 100 kişiye boza dağıtmak istiyorsanız 100 kişilik boza dağıtma fiyatı 550 TL’dir. 200 Kişilik boza dağıtmak istiyorsanız 200 Kişilik boza dağıtma fiyatı 750 TL’dir. 300 Kişilik istiyorsanız 900 TL.
Yani anlayacağınız kaç kişiye dağıtmak istiyorsanız ona göre fiyat belirlenir. Kişi sayısı arttıkça fiyatta artar. Fiyata organizasyon alanına gelip bozaları lezzetli bir şekilde hazırlayacak eleman dahildir.

Bozacı hizmetinden yararlandığınız taktirde bizler istediğiniz zamanda organizasyon alanına bozacı arabası, bozanın konulması için boza mermeri, Bardak, tarçın ve bozayı hazırlayıp dağıtacak elemanı ile organizasyon alanınıza gelir bu alanda bozaları lezzetli bir şekilde hazırlayıp konuklarınıza ikram ederiz.

Sizlerde organizasyonlarınızda konuklara boza ikramında bulunmak, boza dağıtmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak bozacı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.