facebook satış takibi

BOZACI İKRAMI ORGANİZASYONUGelin bu soğuk kış aylarında iş arkadaşlarınıza, çalışanlarınıza, sevdiklerinize çok beğenecekleri güzel bir ikramda bulunalım. Kış aylarının içeceği olarak bilinen insan sağlığına oldukça faydası bulunan İstanbul Vefa bölgesinin meşhur içeceği olan Bozayı gelin bu soğuk kış günlerinde iş arkadaşlarınıza, çalışanlarınıza veya sevdiklerinize ikram edelim. Kış içeceği olarak bilinen ve kış aylarında insanların severek tükettiği içecek olan boza kış aylarında yapacağınız etkinlik ve organizasyonlarda konuklarınıza dağıtmak veya kış aylarında sevdiklerinize ikramda bulunmak için dağıtacağınız güzel ikramlardan biridir.

Kış aylarında düzenlediğiniz etkinlik veya organizasyonlarda acaba konuklara ne ikram etsem? Diye soru işaretlerine kapılıyorsanız bu sorularınıza güzel bir cevap olacak ikram Bozadır. 7’den 70’e küçük büyük demeden herkesin severek içeceği ve kimsenin hayır diyemeyeceği boza kış aylarında düzenleyeceğiniz organizasyon ve etkinliklerde güzel bir seçenek olacaktır.

Peki Boza ikramı hizmeti nerede bulurum? Bozacı nereden kiralarım? Gibi soru işaretleri var ise kafanızda bu sorunuzu cevaplayalım.

Bozacı hizmetini organizasyon firmalarında bulmanız mümkündür. Günümüzde birçok organizasyon firmaları bozacı hizmeti vermektedir. Bu sebeple sizlerde organizasyonunuzda bulundurmak istediğiniz bozacıyı organizasyon firmalarından rahatlıkla bulabilir ve organizasyonunuza kiralayıp konuklarınıza ikram edebilirsiniz.Biz Eğlence organizasyonu olarak sizlere 1500’den fazla ürün çeşitliliği ve birçok sokak satıcıları sunduğumuz gibi organizasyonlarınızda konuklarınıza ikram etmek istediğiniz bozayı da sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz boza meşhur Vefa bozasıdır. Bozayı organizasyon alanınıza mermer standı ile getirerek temiz mermerin içine boza koyup ve personelimiz tarafından konuklarına dağıtırız. Yani bozayı hazırlayıp dağıtmasını da bizler yapıyoruz.

Sizlerde kış aylarında düzenlediğiniz organizasyon veya etkinliklerinizde konuklarınıza, sevdiklerinize, çalışanlarınıza, iş arkadaşlarınıza boza ikramında bulunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.