facebook satış takibi

ÇİÇEK ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ KİRALAMA VE DETAYLARI


Çiçek sevginizi kanıtı olarak gösterilen bir bitki türüdür. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara sevginizi gösterecek bir hediyede bulunmak istiyorsanız çiçek bunların başlarında gelir. Vazoda bir çiçek veya bir buket çiçek sevdiğiniz insana karşı sevginizi göstermeye yetebilir. Çiçek genellikle bayanların çok sevdiği bir bitki türüdür yani kız arkadaşınız veya sevgilinize sevginizi göstermek ve onları mutlu etmek için alacağınız en güzel hediyelerin başında gelir çiçek.

Çiçek aynı zamanda bir organizasyon işini şık gösteren dekorasyon yani süsleme ekipmanlarından biridir. Sadece organizasyon işlerinde değil aynı zamanda herhangi bir süslemede çiçekler ön planda tutulur. Organizasyon işinizin şıklığına ve güzelliğine önem veriyorsanız mutlaka çiçek dekorasyonu hizmetinden yararlanmalısınız. Çiçekler organizasyonunuzu bir hayli şık göstererek kaliteli ve şık bir organizasyon düzenlemenizi sağlar. Özellikle sevgililer günü organizasyonu, düğün organizasyonu ve nişan organizasyonu işlerinde daha sık tercih edilen hatta vazgeçilmez dekorasyon ve süsleme ürünü olan çiçekleri sizlerde bu tür organizasyon işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğlence Organizasyonu sizlere bir çok çiçek çeşitleri sunarak organizasyonunuza uygun çiçeği rahatlıkla bulup kiralamanızı sağlıyor. Sizlerde Eğlence organizasyonu sayesinden organizasyonda istediğiniz bütün çiçek modellerini bulabilir ve organizasyonlarınızda şık bir dekorasyon ürünleri ve süsleme ürünü olarak kullanabilirsiniz.

Eğlence Organizasyonunun sizlere sunduğu kaliteli ve şık çiçek modellerine şöyle bir bakalım;

1.       Dal Çiçek: Dalından koparılmış canlı çiçek organizasyon işlerinizde konuklarınıza sevginizi kanıtlamak için dalından çiçek verebilirsiniz veya sevgilinize, kız arkadaşınıza güzel bir hediyede bulunabilirsiniz.

gül

2.       Buket Çiçek: Organizasyon işlerinizde gerekirse dekorasyon amaçla kullanabilir veya sevgilinize, kız arkadaşınıza sürpriz güzel bir hediyede bulunmanız için Buket çiçek.

buket-cicek

3.Porselen Mini Vazo ve Çiçek: Organizasyon işlerinizde masa üzeri dekorasyon ürünü olarak kullanabileceğiniz veya sevdiklerinize güzel bir hediyede bulanabileceğiniz mini vazolu çiçek.

vazo-cicek

4.       Aynalı Çiçek ve Mum: Organizasyon işlerinde masa üzeri dekorasyon olarak kullanılan oldukça şık ve kaliteli bir dekorasyon ürünüdür. Hemen kiralamak için bizlere ulaşınız.

aynali-cicek

5.Canlı ve Yapma Çiçekli Gelin Yolu: Düğün ve Nişan organizasyonunda damat ve geline şık bir yürüyüş yolu hazırlamak istiyorsanız işte sizlere çiçekli gelin yolu. İsteğiniz doğrultusunda canlı ve yapma gönderilir. Hemen kiralamak için bizlere ulaşınız.6.Masa Ortası Yenilebilen Çiçek:  Masa üzerinde şık bir görüntü sunan ve ayrıca tadı oldukça lezzetli olan yenilebilen çiçek. Hemen kiralamak için bizlere ulaşınız.

yenilebilen-cicek

7.Canlı Çiçek: Organizasyon işlerinde süsleme ekipmanı olarak kullanılan saksıda canlı çiçek. Kiralamak için hemen bizlere ulaşınız.

canli-cicek

8.Martini Bardağında Çiçek: Büyük uzun martini bardağında çiçek oldukça şık ve kalitelidir. Organizasyonlarda dekoratif ekipman olarak geçer. Hemen kiralamak için bizlere ulaşınız.

cicek

9.Masa Ortası Yapma ve Canlı Çiçek : Organizasyonlarda masa üzeri dekoratif ekipman olarak kullanılan çiçekler isteğiniz doğrultusunda yapma ve canlı olarak eğlence organizasyonundan rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

masa-uzeri-cicek

10.Yapma Çiçek : İstediğiniz renkte yapma çiçekler mevcuttur. Hemen kiralamak için bizlere ulaşınız.

yapma-cicek

11.Yapma Çiçekli Kapı Tacı: Organizasyon işinizde konuklarınızı şık ve kaliteli bir şekilde karşılamak istiyorsanız Yapma çiçekli kapı tacı tam sizlere göre. Hemen kiralamak için bizlere ulaşınız.

kapi-taci

12.Kırmızı Gül Çiçek: Masa üzeri şıklık için bir hayli uygun dekoratif kovasında güller. Hemen kiralamak içi bizlere ulaşınız.

gul

13.Gümüş Çiçekli Vazo: Masa üzeri dekoratif ürünü olarak kullanılan oldukça şık ve kaliteli gümüş çiçekli vazo hemen kiralamak için 444 6 892 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşınız.

vazo-cicek

14.Çiçekli Dekoratif Kasa: Dekoratif olarak oldukça şık ve organizasyon işinizi bir hayli şık kılacak dekoratif çiçekli kasaları hemen kiralamak için bizlere ulaşınız. Büyük, Küçük ve Orta boyları mevcuttur.

kasa-cicek

15.Krom Çiçeklik:  Oldukça Şık bir tasarımı olan krom çiçeklik organizasyon işlerinizde dekoratif ekipman olarak kullanacağınız harika bir üründür. Hemen kiralamak için bizlere ulaşınız.

krom-ciceklik

Bunların yanı sıra birde Eğlence Organizasyonu sizlere çiçekçi standı ve çiçekçi kız hizmeti sunmaktadır. Bu şekilde sizlerde organizasyonlarınızda çingene kostümlü çiçekçi kız kiralayarak konuklarınıza çiçek armağan edebilirsiniz.
Eğlence Organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu Çiçek ve Çiçek çeşitleri hizmetinden yararlanmak ve organizasyonlarınızda kullanmak istiyorsanız hemen 444 6 892 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşarak dilediğiniz çiçek türünü rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

Hemen Bizlere Ulaşınız…

444 6 892