facebook satış takibi

Çikolata Masası Hazırlatma


Günümüzde 7’den 70’e herkesin bir hayli sevdiği ve ilgi duyduğu yiyeceklerden biri olan Çikolataları artık düzenlenen bir çok organizasyon işlerinde konuklara ikram etmek için harika bir seçenek oluyor. Kimsenin hayır diyemeyeceği ikramlardan biri olan çikolata oldukça lezzetli ve güzel bir ikramdır.

Genellikle çocuklara yönelik düzenlenen bir organizasyon işinde vazgeçilmez ikramdan biri olan çikolata çocukları bir hayli mutlu etmektedir. Herkesin bir hayli çok sevdiği bu çikolatayı sizlere Eğlence Organizasyonu olarak harika bir şekilde organizasyon işlerinize sunuyoruz. Özellikle çocuklara yönelik bir organizasyon işinizde, Doğum günü organizasyonu işinizde, parti organizasyonlarında vb. organizasyonlarda sizlere harika bir çikolata masası sunuyoruz. Dekoratif cam vazolar, kadehler, fanuslu, mumlu şık şık bir şekilde sizlere gelen bu çikolata masası organizasyonlarda konuklarınıza güzel bir sürpriz olacaktır.

Peki bu çikolata masasında neler var ?

·         İstenilen Renk Bademli Drajeler
·         İstenilen Renk Bademli Drajeler
·         Çifte kavrulmuş lokumlar
·         Siyah Madlen Çikolatalar
·         Beyaz Madlen Çikolatalar
·         İstenilen Renk kaplamalı Kurabiyeler
·         Portakallı Çikolata Topları
·         Çikolata Drajeler
·         Badem Ezmesi
·         Eti Puflar
·         İstenilen renklerde Pamuk Şeker
·         İstenilen renkte jelibonlar
·         İstenilen renkte burgu ve baston şekerler

Doğum günü organizasyonu işinizde bu hizmetten yararlanırsanız doğum günü çocuğuna özel kurabiyelerin, eti pufların, suların üzerine doğu günü çocuğunun ismi yazılır. Aynı zamanda erkek çocuk ise şekerler, çikolatalar, jelibonlar, lokumlar mavi renk kız ise pembe renklerde sizlere sunulabilir.

Sizlerde böyle güzel bir hizmetten yararlanmak ve organizasyon işlerinizde konuklarınıza güzel ikramlarda bulunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 nolu sabit telefon numarasında ulaşabilir ve dilediğiniz renklerde çikolata masası isteyebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz çikolata masasına istediğiniz bir çikolata, şeker vb. ürün ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Hemen bizlere ulaşınız.
444 6 892