facebook satış takibi

Corona Virüsüne Karşı Vitaminli Ürünler Vitaminli İçeceklerÇin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve daha sonra tüm ülkelere hızla yayılan Corona virüsü, ülkemizde vaka sayısı olmamasına rağmen insanları korku ve endişede bırakıyor. Diğer virüslere göre oldukça etkili olan Corona virüsü birçok ölümlere sebep olmuştur. Ülkemizde vaka sayısı görünmese de bizler önlemimizi almak zorundayız. Bu önlemlerin başında ise temizlik geliyor. Özellikle el temizliğine bir hayli önem göstermeliyiz. Kalabalık ortamlarda çok sık bulunmamaya ve maske takmaya dikkat etmek alacağınız önlemler arasında. Alacağınız en büyük önlemlerden biri ise vücudunuzu güçlü, sağlıklı tutmaktır. Bol bol vitaminli içecekler ve sağlıklı besinler tüketmelisiniz.

Organizasyonlarda da konuklara dağıtılan ikramlar artık vitaminli ürünler oluyor. Bugün sizlere organizasyon işlerinizde konuklarınıza ikramda bulanacağınız virüslere karşı bol vitaminli içecekler ve yiyecekler sunacağız. Bunlar;
  1. Vitamin Bar: Organizasyon alanınızda konuklarınıza sağlıklı doğal meyve suyu ikramlarında bulunulur. Organizasyon alanında meyveler sıkılıp suyu konuklara ikram edilir.
  2. Meyve Arabası: Organizasyon alanınızda konuklara mevsimlik bol vitaminli sağlıklı meyve ikramı yapılır.
  3. Bitki Çayları: Organizasyon alanınızda konuklara doğal Ihlamur, Kuşburnu, Papatya, Yeşilçay, Nane Limon, Ekinezya, Zencefil, Rezene, Melisa, Adaçayı ikramları yapılır.
  4. Sıkma Nar Suyu, Portakal, Greyfurt: Organizasyon alanınızda konuklarınıza bol vitaminli sıkma nar suyu, portakal suyu, greyfurt suyu ikramı yapılır.
  5. Limonatacı: Konuklarınıza doğal ev yapımı hazırlanmış bol vitaminli limonata ikramı yapılır.


Sizlere sunduğumuz bol C vitaminli ürünler ile sizlerde Corona Virüsüne karşı mücadele edebilirsiniz.
Organizasyonlarınıza katılan konuklara bol vitaminli, sağlıklı içecek ve yiyecek ikramında bulunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak vitaminli ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir organizasyonunuza sipariş verebilirsiniz.