facebook satış takibi

DEV KIZAK KİRALAMA


Yılbaşına sayılı günler kala evlerine, işyerine veya sahip olduğu herhangi bir bölgeye yılbaşı imajı vermek veya yılbaşı dekorasyonu yapmak isteyenlere güzel bir ürün seçeneği olduğunu düşündüğüm dev kızak sizlere sunuyoruz. Yılbaşını temsil eden ürünlerden biridir kızak. Yılbaşı ağacından sonra yılbaşında dekorasyon amaçlı en çok kullanılan üründür. Bizde Eğlence organizasyonu olarak yılbaşında dekorasyon amaçlı kullanacağınız birçok süslenmiş yılbaşı çam ağaçları sunduğumuz gibi dev kızakta sizlere sunuyoruz.

Dev kızak adından da okunduğu gibi oldukça büyüktür. Uzunluğu 3 metre olan, eni 1,20 metre olan ve yüksekliği 1,70 cm olan bu kızak tamamen ahşaptır. Bizler sizlere bu ürünü sade bir şekilde veriyoruz sizler bu ürünü kiraladığınız taktirde içini, üstünü istediğiniz şekilde süsleyebilir veya doldurabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz matbaada istediğiniz bir baskıyı üzerine yapıştırabilirsiniz. Kendi logonuzu veya firmanın reklamını yapılacak tasarımları üzerine yapıştırarak reklamınızı yapabilirsiniz.

Sizlerde yılbaşına az bir süre kala bu kızağı dekorasyon amaçlı evinize, işyerinize, organizasyonlarınıza veya herhangi sahip olduğunuz bölgelere koymak kullanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçip istediğiniz gün kadar kiralayabilirsiniz. Hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ürünün resmi aşağıdaki gibidir;