facebook satış takibi

Devir Aldığımız Organizasyon Firması İle Daha Fazla Ürün Seçeneği


Organizasyon sektöründe hizmet veren Davet İstanbul Firması belli nedenler ile organizasyon firmalarını kapatma kararı aldılar. Böyle bir durumda biz Eğlence organizasyonu olarak sizlere daha çok çeşit ürün sunmak ve ürün çeşitliliğimi artırmak için Davet İstanbul organizasyon firmasının deposundaki bütün ürünleri devir aldık. Davet İstanbul firmasının birçok çeşit ürünlerini kendi ürünlerimiz ile karıştırarak ürün sayımızı 1500’ün üzerine çıkarttık gücümüze güç kattık ve katmaya da devam edeceğiz her geçen yıl kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi bir hizmet sunuyoruz. Devir aldığımız bu ürünler ile hem depomuzu bir hayli büyütüp doldurduk hem de müşterilerimize bir organizasyon işinde aradığı veya ihtiyaç duyacağı ekipmanı rahatlıkla ve birçok çeşidi ile bulmayı sağladık.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve daha çok ürün çeşitliliği sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız devir aldığımız davet İstanbul firması sayesinde 1000 olan ürün sayımızı 1500’e çıkarttık ve daha da çıkartmayı düşünüyoruz. Bunda ki amacımız müşteri memnuniyeti ve müşterinin daha fazla ürün seçeneği arasında aradığını rahatlıkla bulmasıdır. Bu şekilde müşterilerimizin güzel bir organizasyon düzenleyebilir ve bizlere olumlu notlar vererek  hakkımızda olumlu şeyler söyleyebilirler.

Sizlerde bir organizasyon işinizde aradığınız veya ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları rahatlıkla bulmak ve organizasyon sektöründe büyük bir organizasyon firması ile çalışmak için bizlere ulaşmanızda fayda vardır. 1500’den fazla organizasyon ekipmanları ile aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilir ve bu kadar ürün seçenekleri arasında yeni fikirler ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda 20 yıllık organizasyon sektöründeki tecrübelerimiz ile organizasyonlarınızı daha şık, daha kaliteli ve gösterişli bir hale çevirebiliriz.