facebook satış takibi

Dış Mekan IsıtıcılarıBu aylarda yapacağınız organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız ekipmanlardan biride dış mekan ısıtıcılarıdır. İç mekanda yapılan organizasyonlarda mekan sahibi sıcaklığı klima veya iç mekan ısıtıcıları ile karşıladığı için ısıtıcılara ihtiyaç duymazsınız lakin soğuk zamanlarda dış mekanda yapacağınız organizasyonlarda yani bahçelerde, teknelerde yani açık alanlarda yapacağınız organizasyonlarda dış mekan ısıtıcılarına büyük bir ihtiyaç duyulur.

Organizasyona katılan konukların soğuk havadan etkilenip hasta olmamasını ve soğuk hava yüzünden derhal organizasyonunuzu terketmesini istemeyenler onlara sıcak bir ortam sunmak istiyor bu sıcak ortamı da dış mekan ısıtıcıları ile yapıyor. Özellikle yaklaşan yılbaşı parti organizasyonları açık havada yapacaksanız ihtiyaçlar listenize ısıtıcıları da eklemeniz gerekmektedir.

Peki Dış Mekan Isıtıcıları Nerede bulurum? Veya Dış Mekan Isıtıcıları Nerede Kiralarım? Gibi sorulara kapılıyorsanız sizlere yardımcı olalım.
Bizler sizlere gerek iç mekanda gerek dış mekanda düzenleyeceğiniz organizasyonlarınız için birçok çeşitte ısıtıcılar sunmaktayız. Genellikle dış mekanda yapacağınız organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız birçok dış mekan ısıtıcılarımız ile organizasyon alanınızı soğuk havalardan muhafaza edip sıcak havalar ile konuklarınıza sıcak bir ortam sunuyoruz. Birçok dış mekan ısıtıcı çeşitleri sizlere sunuyoruz bunlar;
  • Palmiye, Mantar Soba
  • Piramit Soba
  • Varil Isıtıcı
  • 3’lü Ufo Isıtıcı

Bu çeşitlerimizden en çok tercih edilen ise palmiye mantar soba ve piramit sobalardır. Bunun nedeni organizasyon alanını sıcak tutması ile birlikte şık görüntüsü ile organizasyonunuza şıklık katar.

Dış mekanda yapacağınız organizasyonlarda konuklarınıza sıcak bir ortam sunmanızı sağlayacak dış mekan ısıtıcılarımızdan sizlerde herhangi birini kiralamak veya hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Hemen bizlere Ulaşınız.
444 6 892