facebook satış takibi

DONDURMACI ORGANİZASYONU VE DONDURMA İKRAMIDondurma, yaz aylarının kavurucu sıcaklarına karşı bizleri bir nebzede olsa serinleten oldukça lezzetli soğuk bir tatlıdır. Yaz aylarında sürekli tükettiğimiz bu soğuk tatlıyı katıldığımız organizasyonlarda da görmek istiyor insan. Bilirsiniz ki düzenlenen organizasyonlarda ikramlar olmazsa olmazdır. Ama yaz ayında katıldığımız organizasyonlarda sıcak ikramlar yerine soğuk ikramları ve özellikle dondurma ikramını görmek hepimiz isteriz. Birçok kişi yaz aylarında düzenlediği organizasyonlarında acaba konuklarıma ne ikram etsem gibi sorular soruyor kendine.
Biz Eğlence organizasyonu olarak 20 yıldır organizasyon sektöründe birçok organizasyonlara aradıkları hizmetleri sunuyoruz. Sizlerin de bu sorunuza cevap olarak; Yaz aylarında düzenlenen organizasyonunuza katılan konuklarınız sizlerden serin bir şeyler bekler soğuk içecekler ve soğuk soğuk yiyecekler gibi. Soğuk içeceklerde Limonata, Gazoz, gibi soğuk içeceklerden yararlanabilirsiniz. Soğuk yiyeceklere gelirsek te derin dondurucuda alaska frigo, Dondurma, buzda badem, soğuk bir karpuz güzel seçenek olacaktır.

Eğlence organizasyonu olarak sizlere tavsiyemiz dondurma ikramında bulunmanız. Gerek dondurma alaska frigo, gerek külahta maraş dondurması, gerek yumuşak dondurma gerekte algida dondurma ikramı organizasyonunuza katılan konuklarınızın asla reddedemeyeceği güzel, serinletici ikramlardır. Yazın kavurucu sıcaklarda düzenlediğiniz organizasyonda konuklarınıza saydığımız dondurma çeşitlerinden herhangi birini sunarak onları serinletebilir ve güzel ikramda bulunabilirsiniz.
Biz Eğlence organizasyonu olarak sizlerin yaz aylarında düzenlediğiniz organizasyonda ellinizi sürmeden konuklarınıza dondurma ikramında bulunmanız için sizlere birçok dondurma çeşitleri sunuyoruz. Bunlar;

·         Alaska Frigo Dondurması
·         Külahta Dondurma
·         Yumuşak Dondurma

·         Kağıt Helva Arası Dondurma
·         Algida Dondurma

Saydığımız bu dondurma çeşitlerinden dilediğinizi bizlere ulaşarak organizasyonunuzda hiç elinizi sürmeden konuklarınıza ikramda bulunabilirsiniz. Bizler Dondurmanın arabası ve yanında dondurmayı hazırlayıp konuklarınıza ikram edecek ustası ile birlikte istediğiniz saatte organizasyon alanınıza getirip orada dondurmalar usta tarafından hazırlanıp konuklarınıza ikram edilir.  Sizlerde hemen bu hizmetimizden yararlanmak organizasyonunuzda konuklarınıza dondurma ikramında bulunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.