facebook satış takibi

Düğün Pastası Fiyatları


Düğün organizasyonu geleneklerinden biride düğün sırasında gelin ve damadın pasta kesimi ve birbirlerine bu pastadan birer parça yedirmesi. Günümüzde evlenen çiftler düğün organizasyonu ihtiyaç listesinde düğün pastasını eklemeden yapamıyorlar.  Her düğün organizasyonunda yapılan bir etkinlik olan pasta kesmeden çiftler eksik kalmak istemiyorlar bu sebeple de düğün organizasyonu ihtiyaç listesine düğün pastası ve hatta bu pastayı salona getirecek şık bir pasta arabası ekleniliyor.

Düğün pastası düğün organizasyonlarında 2 farklı seçenekte tercih ediliyor. Bazı çiftler maket pasta tercih ederken bazı çiftler de canlı pasta tercih etmektedir. Maket pastalar canlı pastalara göre daha uygun ve şık bir görüntüsü olduğundan çiftler maket pastayı daha çok tercih etmektedir. Canlı düğün pastası fiyatları maket pasta fiyatlarına göre pahalıdır.  Peki ne kadar düğün pastalarının fiyatları? Düğün pastası fiyatları nedir?


Maket Düğün Pastası Fiyatları
Maket pastalar genellikle düğün organizasyonunu yaptırdığınız firmadan veya organizasyon firmalarından kiralanır. Maket düğün pastası kiralama fiyatları ise 300 TL – 400 TL arasındadır. Bu fiyat katına, büyüklüğüne göre değişmektedir.


Düğün Pastası Fiyatları
Düğün pastası yapan birçok firmalar bulunmaktadır. Bu firmalarda düğün pastası organizasyona katılan konukların sayısına göre yapılmaktadır. Mesela 7 katlı 300 kişilik pasta istiyorum gibisinden isteklerde bulunuyorsunuz, üzerine isteğinize göre yazı, resim koyabiliyorsunuz. Düğün pastası fiyatları ise minimum 1000 TL ortalama ise 3000 TL arasındadır. Bu fiyat kaç kişilik istediğinize göre değişiklik gösterilebilir.
Pasta Arabası Fiyatları
Pastayı salona şık bir şekilde getirmek içinde çiftler pasta arabasına ihtiyaç duyuyor. Pasta arabasını da maket pastayı aldığınız firmadan rahatlıkla bulmanız mümkündür. Pasta arabası kiralama fiyatları 300 – 350 TL arasındadır.
 

Düğün organizasyonu nasıl yapılır? Çift için zorlukları nedir? yazımızı incelemek için tıklayınız.