facebook satış takibi

Düğün Salon Fiyatları Ne Kadar?Düğün sezonunun başlamasına çok az bir süre kala düğün yapacak olan çiftler düğün hazırlıkları için erkenden işe koyuldular. Birçok düğün hazırlıklarından düğün salon fiyatları hakkında bir araştırma yapmayan çiftlere genel bir bilgi vermek istiyoruz. İstanbul’da düğün organizasyonu yapacak çiftlere İstanbul’da düğün salonu fiyatları ne kadar yaptığımız araştırmalar ile genelleme bir bilgi vereceğiz.

Bazı düğün salonları fiyatı tek bir kişi sayışana göre verirken çoğu salonlar ise toplu kişi sayısına göre fiyat vermektedir. Tek bir kişi düğün salonu fiyatı 15 – 50 TL arasındadır. Sahil kenarı, İstanbul’un elit bölgelerinde bu fiyat fazlalık gösterebilir. Bu fiyat düğün salonuna gelen sadece 1 kişinin oturması ve dağıtılan ikramlardan faydalanması fiyatıdır. Örneğin düğün salonu kişi başı fiyatı 20 TL ise ve sizin düğün organizasyonunuza 300 kişi gelecek ise 300x20= 6.000 TL bir ücret ödemeniz gerecektir düğün salonuna.

Toplu düğün salonu fiyatları ise şöyledir: Mesela 500 kişilik bir düğün salonu tutmak istiyorsanız fiyatlar en düşük 2500 TL’den başlayıp 6000 TL’ye kadar gitmektedir. Lakin sizler yemekli, sahne, müzik, ses ve ışıklı hizmet sayısının çok olduğu bir düğün salonu tutmak istediğinizde 500 Kişilik fiyat 10.000 TL’den başlayarak 20.000 TL’ye kadar gitmektedir. İlk başta dediğimiz gibi İstanbul’un lüks, elit bölgelerinde tutacağınız düğün salonu fiyatları daha fazla olabilir.

Saray, Köşk, Yalı gibi düğün salonları ise 1 günlüğüne kiralamaya verilmektedir. Bunların fiyatları hakkında pek fazla bilgi sahibi olmasak ta yukarda belirttiğimiz fiyatlardan çok daha yüksek olduğunu biliyoruz.


Düğün Hazırlıkları Sürecinde Dikkat Etmeniz Gerekenler yazımızı incelemek için tıklayınız.
İstanbul Deniz Manzaralı Düğün Mekanları yazımızı incelemek için tıklayınız...