facebook satış takibi

DÜĞÜN STRAFORU HAZIRLATMADüzenlenen düğün organizasyonlarında çiftlerin en çok dikkat ettiği ve üzerinde durduğu hususlardan biride mekanın dekorasyonudur. Hayatlarının bu özel gününe eşlik eden konuklara şık ve gösterişli bir ortam sunmak isteyen çiftler düğün organizasyonunun gerçekleştirileceği mekanın dekorasyonuna oldukça özen gösterir ve düğün mekanını şık, gösterişli kılmak için organizasyon firmalarının sunmuş olduğu dekorasyon ürünleri kiralama hizmetine başvurur.

Biz Eğlence organizasyonu olarak sizlere düğün dekorasyonunu veya süslemesini şık ve gösterişli kılacak birçok ürün sunuyoruz. Bu üründen biride düğün straforudur. Nişan, kına, söz, sünnet düğünlerinde organizasyon mekanınızın süslemesinde yani dekorasyonunda kullanacağınız oldukça şık bir ürün hizmeti sizlere sunuyoruz düğün straforu.   Düğün, nişan, söz, kına organizasyonlarında evlenecek çiftin isimi, evlilik tarihi, baş harfleri veya istediğiniz bir yazının yazıldığı straforu organizasyon mekanının duvarına veya herhangi bir yerine asarak organizasyonunuzu şık kılabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde dilerseniz 1 metre, dilerseniz 2 metre ve dilerseniz 3 metre uzunluğunda straforu bizler sizlere istediğiniz renklerde simli veya simsiz sizlere yapmaktayız.


Sünnet düğünlerinde ise Maşallah, Oldu da Bitti Maşallah, Azcık Ucundan, Sünnet Çocuğunun İsmi vb. yazıların istediğiniz renklerde yazıldığı bir straforun sünnet düğün dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Sizlerde düğünlerinizde veya herhangi bir organizasyon işlerinizde dekorasyon süsleme olarak strafor hazırlatmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde, istediğiniz renklerde straforu sizlere istediğiniz şekilde yapıyoruz. Strafor hizmetimizden satın aldığınız taktirde 3 gün hazırlama sürecimiz bulunmaktadır bu sebeple sizlere sipariş verdikten 3 gün sonra teslim edilecektir.

Hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.