facebook satış takibi

Eğlence Organizasyon İphone uygulaması


IPHONE UYGULAMAMIZ YAYINDA 

NASIL İNDİRİRİM : 

Eğer ıphone telefonunuz varsa uygulamamızı Organizasyon yada EĞLENCEO yazarak aşağıdaki logomuzu görüp indirebilirsiniz. 

https://itunes.apple.com/tr/app/eglenceo/id948755377?mt=8


ARTIK WEB SİTEMİZ CEBİNİZDE OLACAK....

DAHA KOLAY ÜRÜNLERE ULAŞABİLECEKSİNİZ. 

İLETİŞİMDE BULUNAN HARİTA İLE ROTA ÇİZİP İŞYERİNE DAHA KOLAY ULAŞACAKSINIZ. 

EĞLENCE ORGANİZASYON İPHONE UYGULAMASI ÇOK YAKINDA... ! 

Eğlence Organizasyon İphone uygulaması yayına başladı. 15 Aralıktan itibaren kullanıma başlanacak olan uygulamada tüm ürünleri, kampanyaları, haberleri ve web sitesinde gördüğünüz tüm ayrıntıları daha kolay cebinizde taşıyabileceksiniz. Aralık ayından itibaren uygulamamızı indermenizi ve kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 

UYGULAMANIN SİZE KATACAĞI AVANTAJLAR
  • Daha kolay ürünlere erişim. 
  • Tüm web sitesini cebinde taşıma kolaylığı
  • Daha hızlı erişim. 
  • Ürünleri sepete ekleyerek daha kolay hesaplama. 
  • Kampanyalardan anında haberdar olma. 
  • Ürün fiyatlarını anlık inceleyebilme ve karşılaştırabilme. 
  • Hesaplamış olduğun organizasyonu tek tuşla kendi mailine veya bir arkadaşının mailine atabilme. 
  • Program üzerindeki navigasyon ile işyerini daha kolay bulabilme. 
  • Fotoğraf galerisinden organizasyon ürünlerini daha detaylı inceleyebilme. 


NEDEN BU UYGULAMAYI HAZIRLADIK Eğlence Organizasyon firmamız Düğün, Davet, Nişan, Kına, Açılış, Fuar, Lansman, Konser, Doğum Günü ve Tanıtım gibi günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunmaktadır. 
 
Bu uygulama ile yapacağınız organizasyonları ve bu organizasyonlarda kullanılan ürünleri fiyatlarıyla görerek kendi sepetinizi oluşturup organizasyonunuzu hesaplaya bileceksiniz.
 
Bu uygulama ile ayın indirimli ürünlerini görebilecek ve bu fırsatlardan faydalanabileceksiniz. Şirket ile ilgili haberlerden haberdar olabileceksiniz. 
 
Yapacağınız organizasyonlar hakkında resimlere ulaşacak ve bu organizasyonların nasıl yapıldığı hakkında bilgilere ulaşacaksınız. Organizasyon çeşitleri ve organizasyon ürünleri hakkında bilgi sahibi olacak ve bu bilgiler ile daha başarılı organizasyonlar gerçekleştirebileceksiniz. 
 
Hazırlamış olduğunuz organizasyon sepetini hem kendinize hemde arkadaşlarınıza göndererek bütçe hakkında fikir alışverişi yapabileceksiniz. 
 
Bizler bu uygulama ile müşterilerin istekleri doğrultusunda müşteri ile birlikte bütçesine uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmeyi hedefledik. Sepetinizi oluşturduktan sonra bu ürünleri incelemek için işletmemizi ziyaret edebilir ve satış danışmanı arkadaşlarımızdan organizatörlerden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 
 
İster kurumsal organizasyon olsun, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmanız Eğlence Organizasyon sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.
 
Tüm organizasyon ürünlerini tek tek inceleyebilecek ve güncel fiyatlarını karşılaştırabileceksiniz. 

Firmamız Yılların birikimi, ile 3.000 metrekare alana yayılmış olan yüzlerce çeşit ürünü barındırmaya yönlendirmiştir. Zaman ve bilgi birikimi bu ürünleri fiyatlandırma ve stoklama ile tüm müşterilere sunmayı ihtiyaç haline getirmiştir. Ürünlerimizi hem müşterilerimize hemde birlikte çalıştığımız Organizasyon Firmaları, Ajanslar, Organizatörler, Organizasyon Mekanları, Catering firmalarına sunmaktayız. 
 
Sizde bu uygulama ile hayatımızın bir parçası haine gelen organizasyonun tüm ürünlerini bir arada görüp ürünleri inceleme ve kendi sepetinizi oluşturup mail atma şansına sahip olacaksınız. Birlikte bir organizasyonu imza atabilmemiz için görüşmek üzere. 
 
Eğlence Organizasyonu 
EGLENCEO