facebook satış takibi

Eğlence Organizasyonda Düğün Mevsimi Başladı

Eğlence Organizasyonda Düğün Mevsimi Başladı 


Sevgili çiftler. Evlenmeyi düşünen çiftler biz firma olarak size, tam sizin istediğiniz gibi bir düğün hazırlamak istiyoruz. Bütçesiyle, süslemesiyle, eğlencesiyle ve menüsüyle sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlayacağımız diüğüne bizde planlamamızı, ürünlerimizi, bakış açımızı ve profesyonelliğimizi katacağız. Sizler ve biz birlikte tam da sizin istediğiniz gibi bir düğün hazırlayacağız.

Düğün mevsiminde Nişan, Düğün, Kına, Söz, Nikah organizasyonları yapmaktayız. Rezervasyon yaptırmakta geç kalmamanızı öneriyoruz. Bazen birkaç düğün aynı güne denk gelebilmekte. 

1997 yılından beri sektörde müşteri odaklı çalışmaktayız. Müşterimiz ne isterse onun peşinden giden bir firmayız. Bazen müşterimiz 100 kişilik küçük bir nişan organizasyonu isterken bazen de 1000 kişilik bir düğün organizasyonuna imza atmaktayız.

Gelin ürünlerimizi görün, ne istediğinizi anlatın size gönlünüze göre bir düğün organize edelim. İster kır düğünü olsun ister salon düğünü yada havuz başı düğünü seçeneklerden, menülerden, mekanlardan ve süslemelerden birini seçin en güzel şekilde organize edelim. Hatta hiç elimizde olmayan çok özel, size özel bir düğün için tüm ürünleri birlikte tedarik edelim ve sadece size özel olan bir düğün organize edelim.

Özel hediye ürünlerimiz, kampanyalarımız ve birebir sizinle ilgilenecek Meltem Hanım, Meryem Hanım, Nüket Hanım ve Gültekin Bey ile tanışmanızı isteriz. Gelin tanışalım ürünlerimizi görün ve siz karar verin.

Telefonlarınızı bekliyoruz.

444 6 892 
Daha Fazla Bilgi Almak için ve Ekibin Cep Telefonları için Tıklayınız...