facebook satış takibi

Eğlence Organizasyonu TEMA İle El EleTEMA’nın “Sevginiz Bir Ağaç Gibi Kök Salsın” Sloganı ile çıktığı bu yolda Düğün, Nişan, Nikah, Sünnet gibi organizasyonlarınızda TEMA’ya destek amaçlı Düğün davetiyesi, Düğün kartları ve Düğün Magnetleri sizlere sunmaktadır. Düğün, Nişan, Nikah ve sünnet gibi organizasyonlarda TEMA’ya destek olmak isteyenler için güzel bir fırsat olan TEMA’nın sunduğu Düğün, Nikah Ürünleri organizasyonda konuklarınıza doğa ile iç içe olduğunuzu gösterebilir ve aynı zamanda Doğanın dostu TEMA’ya yardımda bulunabilirsiniz.

TEMA’ya bu kampanyasına destek veren firmalardan biri de 20 Yıldır organizasyon sektöründe hizmet veren Eğlence Organizasyonudur. Eğlence Organizasyonu Genel Müdürü ve aynı zamanda OFİDER (Organizasyon Firmaları Derneği) Başkanı olan Gültekin TEPE’nin TEMA’nın yapmış olduğu bu kampanyaya destek olmuştur. TEMA’nın sunduğu nikah ürünlerini Eğlence Organizasyonu web sitesine koyarak ve aynı zamanda organizasyon düzenleyenlere TEMA’nın sunduğu ürünleri önererek TEMA’nın bu kampanyasına destek olmaktadır.  İşte TEMA’nın sizlere doğaya destek olmanız için sunmuş olduğu nikah ürünleri;

·         Düğün Davetiyeleri +Zarf ile birlikte
·         Düğün Kartları
·         Düğün Magnetleri

Sizlerde düzenlediğiniz düğün, nişan, nikah, sünnet ve diğer organizasyonlarınızda davetiye, kart, magnet ihtiyaçlarınızı TEMA’dan karşılayarak doğaya yardımda bulunabilirsiniz. Hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak TEMA’nın sizlere sunmuş olduğu düğün davetlerini, düğün kartlarını ve düğün magnetlerini istediğiniz adet kadar satın alabilirsiniz. Sizlerde TEMA’ya doğaya destek olun bu hizmetlerden yararlanın. TEMA düğün ürünlerini detaylı incelemek için https://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/kategori/tema-nikah-urunleri/ linke tıklayınız.