facebook satış takibi

Eğlence Organizasyonunda İndirim


Eğlence Organizasyonu her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonunu da indirimler ile giriyor. Eğlence Organizasyonunda hafta sonuna özel yapacağınız organizasyon işinizde veya rezervasyonlarınızda anında %10 indirim kazanıyorsunuz. Bir çoğu insanlar organizasyonların uçuk fiyat olmasından dolayı basit organizasyonlara kaçıyor ve buda kişinin kalitesini bir hayli düşürmekle birlikte konuklara kalitesiz bir organizasyon sunulmaktadır. Eğlence Organizasyonu sizlerin bu derdi ortadan kaldırmaktadır 20 yıldır organizasyon sektöründe verdiği kaliteli hizmet ve kurumsal hizmeti ile sizlere kaliteli ve şık bir organizasyon düzenlemeyi üstelik organizasyon ekipmanlarında da sunduğu uygun fiyat ve indirimlerle uygun fiyatlara kaliteli ve şık organizasyonlar düzenlemenizi sağlamaktadır.

Sizlerde düzenleyeceğiniz düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, sünnet organizasyonu, kına organizasyonu, fuar organizasyonu, açılış organizasyonu, yılbaşı organizasyonu ve daha bir çok organizasyon işlerinizi daha uygun fiyatlara ve daha kaliteli ve şık yapmak istiyorsanız hemen bize 444 6 892 numaralı sabit telefon numaramızdan dilerseniz ulaşabilir dilerseniz de iletişim bölümündeki telefon numaralarımızın herhangi birinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hafta sonu indirimi ile kalmayan Eğlence Organizasyonu aynı zamanda hafta sonu indirimleri ile kalmayıp aralık ayı boyunca her Cuma günü Black Friday ( Kara Cuma ) olarak adlandırılan Yılbaşı ekipmanlarında %50 indirim sizlere sunmaktadır. Aralık ayı boyunca sadece Cuma günleri düzenlenen Black Friday kampanyası ile sizler yılbaşı organizasyonu veya yılbaşı partinizde ihtiyacınız olan ekipmanı %50 indirimle Eğlence Organizasyonunda kiralayabilirsiniz. Cuma gününe özel olan bu fırsat asla kaçmaz.  Üstelik birde Pazartesi gününü de boş geçmeyen Eğlence Organizasyonu Pazartesi Günü web sitemizden yapılan 500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim kazanmaktadır.

Bu kadarla da kalmayan Eğlence Organizasyonu aynı zamanda erken rezervasyonlara da harika fırsatlar ve kampanyalar sunarak değerli müşterilerimizi bir hayli mutlu etmektedir. Sizlerde 20 yıllık tecrübeye sahip Eğlence Organizasyonu ile birlikte uygun fiyatlara kaliteli ve şık organizasyonlar düzenlemek istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefon numarasından ulaşmalısınız.

Hemen Bizlere Ulaşınız…
444 6 892