facebook satış takibi

Eğlence Organizasyonunda Yeni Ürünler


Eğlence Organizasyonu olarak 20 yıldır organizasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. 20 yıldan bu yana amacımız hep müşterilere kaliteli ve müşterilere birçok ürün seçeneği sunmaktır. Özellikle müşteriler web sitemize girdiği zaman veya ofisimizi ziyaret ettiği zaman bir organizasyonda aradığı ve ihtiyaç duyduğu tüm ekipmanlarını bulması için her geçen gün depomuza birbirinden farklı ürünler eklemekteyiz. İlk ofisi açtığımızda 100 çeşit ürün sunarken zamanla depolarımızı büyüterek bu ürün çeşitliliğini 500, 1000 ve 1500’e kadar çıkardık. Şuanda 3000 m² depomuzda 1500 çeşit organizasyon ekipmanı sunuyoruz. Organizasyon sektöründe en büyük depoya sahip olan ve en çok ürün çeşitliliği sunan firmayız. 1500 olan ürün çeşitliliğimi 2000’e doğru  çıkarmayı hedefliyoruz. Bunun içinde her geçen gün depolarımıza yeni organizasyon ekipmanları ekleyerek ürün çeşitliliğimi artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalar sonucu son zamanlarda ortaya çıkardığımız birkaç yeni ürünü sizlere tanıtayım;


1.       Renkli Araba Lastiği: Organizasyonlarda farklı ve gösterişli dekorasyon ürünü arayanlar için güzel bir seçenek olacağını düşündüğümüz renkli araba lastiklerini organizasyonlarınıza kiralamanız için sizlere sunuyoruz. Renkli lastikleri dilerseniz sade bir şekilde dilerseniz de çiçekli şekilde organizasyonlarınıza dekorasyon, gösteriş amaçlı kiralayabilirsiniz.


2.       Talika At Arabası: Günümüzdeki organizasyonlar artık şov amaçlı düzenleniyor. Organizasyonlarınıza farklılık, gösteriş ve şıklık katacağını düşündüğümüz Talika At Arabasını da organizasyonlarınıza kiralamanız için sizlere sunuyoruz. Oldukça şık bir şekilde hazırlanan ve içlerine çiçekler konulan Talika at arabası organizasyon süslemeniz için harika bir seçenek olacaktır.

3.       Ahşap Fıçı Nikah Kürsüsü: Nikah kürsüsünü standart modellerden istemeyen, farklılık isteyen çiftler için fıçı nikah kürsüsü sunuyoruz.  Fıçıyı çiçekler ile süsleyerek şık bir hale getiriyoruz. Sizlerde bu fıçıyı kiralayarak hem organizasyonunuza şıklık katabilir hem de organizasyonunuza farklılık katabilirsiniz.


4.       Ahşap Tak: Bir diğer yeni ürünümüzde ahşap tak. Tamamiyle el yapımı olan ve üzerine tül ve çiçek süslemesi yapılınca oldukça şık görünen bu tak düğün organizasyonunuzu oldukça şık kılacaktır. Bu ürünü organizasyonunuza kiralamak için hemen bizlere ulaşmalısınız.

Bu ürünler son zamanlarda organizasyonlarda kullanmanız için çıkardığımız yeni ürünler. Sizlere bir organizasyonda aradığınız ekipmandan birçok model sunmak için sürekli depomuza yeni ürünler eklemekteyiz. Sizlerde  bir organizasyonda ekipman ihtiyacı duyuyorsanız hiç başka bir yere bakmadan Eğlence organizasyonuna ulaşınız. Eğlence organizasyonunda bir organizasyonda aradığınız, ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanları rahatlıkla bulabilir ve organizasyon sürenize kadar rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.