facebook satış takibi

El Arabası Kiralama Organizasyonu


Organizasyonlara el arabası kiralama sizlere tuhaf gelebilir hatta organizasyonda el arabasını ne diye kullanacağım, ne gerek var diye düşünebilirsiniz Lakin el arabasının organizasyonlarda ne amaçla kullanılacağını sizlere anlatmaya başladığımızda bu fikirleriniz bir anda değişebilir. Çünkü biz Eğlence organizasyonu olarak el arabasını müşterilerimizi memnun edecek birçok şekilde kullanmaktayız.

El Arabası organizasyonlarda nasıl kullanılır? Ne amaçla Kullanılır?

İçecek El Arabası: El arabasının içi temizlenerek içlerine buzlar doldurulur. İçi dolu buzlar olan el arabasının içine organizasyonda dağıtılacak içecekler konularak konuklarınıza el arabasından soğuk içecek ikramında bulunabilirsiniz. Oldukça farklı bir dağıtım şekli olan bu yöntem günümüzde organizasyonlarda sıkça tercih edilmeye başladı. Özellikle kokteyl organizasyonlarında alkollü içeceklerin El arabasında bulunan buzları içine konularak soğuk bir şekilde muhafaza edilir ve konuklara soğuk bir şekilde ikram edilir.

Dekoratif El Arabası: El arabasının içine kum konularak ve bu kumların arasında şık çiçekler yerleştirerek el arabasını oldukça şık bir hale getiriyoruz. İçi çiçek dolu el arabası organizasyonlarınızda dekorasyon ürünü olarak kullanacağınız güzel seçeneklerden biridir.


Meyve El Arabası: El arabasının içine meyveler doldurularak organizasyonda konuklara el arabasından meyveler dağıtılır.

Oldukça işlevli olan bu arabayı sizlerde organizasyonunuza kiralayarak organizasyona farklılık ve şıklık katabilirsiniz. Organizasyonunu farklı bir hava eşliğinde yapanların bir numaralı tercihi olan el arabasını sizlerde organizasyonunuza kiralamak için hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.

Eğlence Organizasyonu olarak sizlere sunduğumuz el arabasının rengi yeşildir. Lakin isteğe göre bu renk değişebilir. İstediğiniz renkte, organizasyonunuzun konseptine uygun renkte el arabası isteyebilirsiniz.