facebook satış takibi

En Trend Dekoratif Ürün Saman Balyası


Gözlemlerimize göre son zamanlarda düzenlenen organizasyonlarda en çok tercih edilen ve müşterilerin bir hayli ilgi gösterdiği ürünlerden biri Saman balyası. Bunun sebebi tamamiyle organizasyonuna farklılık katmak. Günümüzde düzenlenen organizasyonlar kişi için büyük önem taşır bu sebeple de organizasyonu düzenleyen kişi organizasyonun diğer organizasyonlar gibi standart olmasını istemiyor bu sebeple farklı ürünlere başvuruyor. Bu ürünlerden biride Saman balyası. Tamamiyle dekoratif amaçla kullanılan samanlar organizasyona hem şık bir hava katıyor hem de farklılık. Bu sebeple de organizasyonlarının diğer organizasyonlardan farklı olmasını isteyen kişiler bu tarz ürünlere yaklaşıyor.

Son zamanlarda saman balyalarını sıklıkla tercih edilmesinden biz Eğlence organizasyonu olarak ta sizlere saman balyasından birkaç model ürün çıkartmaya karar verdik. Verdiğimiz bu karar olumlu bir karardı. Saman balyaları ile çıkarttığımız farklı ürün modelleri değerli müşterilerimizin bir hayli ilgisini çekti ve sıklıkla kiraya verdiğimiz ürün haline geldi. Sizlere sunduğumuz bu saman balyası modelleri nelerdir diye merak ediyorsanız işte cevabını verelim;

1.       Saman Balyası


2.       Saman Balyası Puf


3.       Saman Balyası Sehpa

4.       Saman Balyası Bar Masası


5.       Saman Balyası Koltuk


Sizlere sunmuş olduğumuz bu ürünler organizasyonunuza farklılık, şıklık, gösterişlilik ve nostaljik bir hava katmaktadır. Organizasyonunun diğer organizasyonlardan farklı, şık, gösterişli olmasını isteyenler bu ürünlere bir göz atmalı. Bu ürünleri kiralamak istiyorsanız hemen 444 6 892 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir veya bu ürünleri daha yakında görüp kiralamak istiyorsanız İstanbul Bahçelievler’de bulunan merkezimize gelip bir kahvemizi içebilirsiniz.