facebook satış takibi

Eskitme Antika Küp Kiralama


Eğlence Organizasyonu olarak tek amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin yanı sıra sizlere birçok ürün çeşitliliği sunarak bir organizasyonda aradığınız ekipmanı başka yere bakmadan bizde rahatlıkla bulmanız. Bu nedenle de her geçen gün ürün çeşitliliğimize birden fazla ürün ekliyor ve bu çeşitliliği artırmaya çalışıyoruz. Bugünde sizlere organizasyonlarınızda kullanacağınız güzel bir ürün sunuyoruz dekoratif eskitme, antika küpler.

Bilirsiniz ki son zamanlarda Rustik, doğal, eskitmeli organizasyonlar büyük ilgi toplamaya başladı. Organizasyonuna önem verenler ve organizasyonunun diğer organizasyonlardan farklı olmasını isteyenler farklı organizasyonlara, süslemelere başvuruyor. Bugün sizlere sunduğumuz antika küplerde rustik, doğal organizasyonlarda güzel bir süsleme, dekorasyon ekipmanı oluyor. Sadece rustik organizasyonu değil aynı zamanda yapacağınız diğer organizasyonlarda da farklı bir dekorasyon süsleme ekipmanı arayanlara güzel bir seçenek oluyor eskitme antika küpler.

Organizasyonlarda nasıl kullandığını merak ediyorsanız sizlere antika eskitme küplerin organizasyonlarda kullanılmış resimden birini paylaşayım;
 
Bu küplerden 4 çeşit model bulunmaktadır. Küpler antika eskitme üründür. Organizasyonlara kiralama fiyatları hepsi 100 TL’dir. Sizlerde bu ürünü organizasyonunuza kiralamak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.