facebook satış takibi

Eskitme Model Ürünler

Eskitme Model Ürünler

Son zamanlarda organizasyon işlerinde sıklıkla tercih edilen ve istenilen Organizasyon ekipmanları modellerinden biride Eskitme modelidir. Oldukça şık ve gösterişli bir model olan eskitme modelini organizasyon işlerinize şıklık katacağını düşünerek organizasyon işlerinize kiralamanız için sizlere birçok eskitme model organizasyon ekipmanları sunuyoruz. Bu şekilde sizlerde organizasyonlarınıza eskitme model ekipmanlar kiralayabilir ve organizasyonlarınızı bir hayli şık, gösterişli kılabilirsiniz.

İşte sizlere sunduğumuz eskitme ürünler:


1.Eskitme Napolyon Sandalye: Organizasyonların olmazsa olmaz ekipmanlarından Sandalye modelini eskitme olarak isteyenler için eskitme Napolyon sandalye.


2.Küçük, Orta, Büyük boy Eskitme Bronz Vazo: Masa üzeri süsleme veya herhangi bir yere dekorasyon amaçlı koymak için tercih edilen vazoyu eskitme model kullanmak isteyenlere dilediği boylarda eskitme bronz vazo.


3.Küçük, Orta, Büyük boy Eskitme Gümüş Vazo: Dekorasyon ürünü olarak kullanacağınız vazoyu eskitme model gümüş renkte istiyorsanız işte sizlere eskitme gümüş vazo. İstediğiniz boyutları mevcuttur.


4.Küçük, Orta, Büyük boy Eskitme Gold Vazo: Eskitme modelinde ve gold renginde vazo arıyorsanız eskitme gold vazo sizler için güzel bir tercih olacaktır. Bu vazonun da küçük, orta, büyük olmak üzere üç çeşit boyutu vardır.


5.Eskitme Gümüş Cam Supla: Organizasyonlarda özellikle yemekli organizasyonlarda masa üzeri süslemenin olmazsa olmaz ekipmanı olan suplayı eskitme model olarak organizasyonunuza kiralamak istiyorsanız hemen bizlere ulaşarak eskitme gümüş suplayı kiralayabilirsiniz.


6.Gold Bardak Eskitme Mumluk: Dilerseniz masaların üzerine dilersenizde istediğiniz herhangi bir yere süsleme, dekoratif amaçlı koyacağınız mumluğu eskitme model istiyorsanız işte sizlere eskitme model mumluk.


7.Eskitme Kadeh Mumluk: Organizasyon süslemenizi eskitme mumluklar ile yapmak istiyorsanız işte sizlere güzel bir seçenek olan eskitme kadeh mumluk. Oldukça şık ve kaliteli olan bu mumluğu hemen kiralamak istiyorsanız bizlere ulaşınız.

Sizlerde organizasyonlarınızda sandalye, supla, vazo, mumluk gibi ekipmanlarınızı eskitme model olarak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefon numarasından ulaşabilir ve dilediğiniz eskitme model organizasyon ekipmanını kiralayabilirsiniz.

Hemen Bizlere Ulaşınız.
444 6 892