facebook satış takibi

Et Kavurma İkramı OrganizasyonuBugün sizlere organizasyonlarınızda konuklarınızı dağıtacağınız, ikramda bulunacağınız oldukça lezzetli ve doyurucu sokak satıcılarından birini söyleyeceğiz. Bu hizmeti bugünden itibaren sizlere sunmaya başladık. Hizmetimiz organizasyona katılan konuklara et kavurma ikramında bulunma. Çoğu insanın çok sevdiği ve yediği her yemekte bulunmasını istediği eti sizlere ustalarımızca lezzetli bir şekilde kavurup organizasyon alanınıza araba ile gelip bu arabada konuklara sıcak ve lezzetli bir şekilde ikram etmek.

Biliyoruz ki organizasyonlarda ikramlar büyük önem taşımaktadır. Düzenlenen hemen hemen her organizasyonda organizasyonu yapan kişi gelen konuklara lezzetli ikramlarda bulunur. Bir organizasyonunuz var ve konuklara ne ikram edeceğim diye düşünüyorsanız et kavurma ikramı güzel bir seçenek olacaktır. Etler günü birlik taze bir şekilde alınıp hazırlanılmaktadır. Et kavurma ikramında bulunmak istemeyenler diğer sokak satıcılarımıza bakabilirler her bütçeye uygun birçok sokak satıcılarını sizlere sunmaktayız.

Et kavurma ikramı hizmetimizi organizasyonuna almak isteyenlere fiyat bilgisi verelim;

100 Kişiye Dağıtma: 1000 TL
200 Kişiye Dağıtma: 1750 TL
300 Kişiye Dağıtma: 2500 TL
400 Kişiye Dağıtma: 3250 TL
500 Kişiye Dağıtma: 4000 TL

Fiyatlarımız yukarda belirttiğimiz gibidir. Eğer bu hizmetimizi organizasyonunuzda görmek istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşıp hem bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilir hem de organizasyonunuza kiralamak için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Hemen bizlere ulaşınız…
444 6 892