facebook satış takibi

Eti Düğün Tabakları

Eti Düğün Tabakları
 
Artık Düğün Salonlarında dağıtılan kurabiye ve pastaları gönül rahatlığıyla yiyebileceksiniz çünkü Eti seçkin düğün salonlarına Eğlence Organizasyon aracılığı ile özel tabaklar hazırlamaya başladı. 

Birçok insan düğün salonlarında dağıtılan kurabiye, kuru pasta ve düğün pastalarını sağlıksız, lezzetsiz ve temiz olmadığını düşündüğünden dolayı yememektedir, tabi ki böyle bir şey mümkün değildir fakat artık Eti ve Eğlence Organizasyon birlikte çalışarak düğün salonları için özel menüler oluşturmuştur. Eti kalitesini bilen ve tüketen toplum düğün salonlarında da Eti kalitesini gördüğünde tereddüt etmeden verilen ürünleri yemeye başlamış ve çok olumlu sonuçlar ortaya çıkmıştır. Eti'nin Düğün salonları için hazırladığı özel tepsi Browniler, çikolata sosu ile davetlilere tabakta düğün pastası olarak ikram edilmiş ve tam not almıştır. 

Artık tüm bireyler belli bir kalitede markası belli olan ürünleri kalite standardına uyan, güvenilirliğine inandığı kaliteli, lezzetli, temiz ürünleri tercih etmektedir. 

Tahmin edilenin aksine hazırlanan Eti menüleri çok hesaplı çıkmış ve markasız ürünler ile neredeyse aynı fiyata kadar kaliteli ürün tabakları hazırlanmıştır. Düğün saloncular odası başkanı Ümit Yaşar Demir’den ve Organizasyon Firmaları Derneği Başkanı Gültekin Tepe’den de tam not alan Eti Düğün Tabakları yılların tecrübeli firması Eğlence Organizasyon tarafından özel kolilenmiş olarak Düğün Salonlarına adres teslimi olarak teslim edilmektedir. 

Kişi başı kdv dahil 60 kuruş ile birbuçuk lira arası olan Eti Düğün tabaklarını 444 6 892 numaralı telefonu arayarak sipariş verebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 
 
Eğlence Organizasyon