facebook satış takibi

ETİ VE EĞLENCE ORGANİZASYONU EL ELE


2016 yılında Eti ile yapmış olduğumuz görüşmeler doğrultusunda artık organizasyon işlerinde yani düğün davetlerinde, Kokteyllerde, düğün salonlarında ve diğer organizasyon işlerinizde Eti ürünlerinin kullanılması ve Eti’nin sektöre uygun ürünler çıkartması üzerine çalışmalarımız devam etmekte. Birlikte çalışmalarımız sonucunda ortaya çıkan Eti menülerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Organizasyonlarda konuklarınıza ikram edeceğiniz güzel lezzetlerden biridir.   Düşük bütçeli organizasyonlar, kınalar, nişanlar ve düğün salonları için uygun olan 1. Kalite Eti ürünleri davete katılan davetliler için hem hijyenik açıdan hem de lezzet açısından bulunmaz harika bir imkandır.

Ürünleri müşterilerimize koli ile teslim etmemizin dışında isteğe göre garsonların hazırladığı tabaklarda ikram şeklinde sunulmaktadır. Sizlerde organizasyon işlerinizde konuklarınıza lezzetli kurabiye, kraker, kek, bisküvi, pasta vb. ikramlarda bulunmak istiyorsanız Eti ile aradığınız lezzeti ve kaliteyi bulabilirsiniz. Eğlence organizasyonu olarak sizlere sunduğumuz Eti menülerini inceleyerek dilediğiniz eti menüsünü Organizasyon işinizde konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

https://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/kategori/catering/eti-tabaklari/  linke tıklayarak Eğlence organizasyonun sizlere sunmuş olduğu eti menülerini inceleyebilirsiniz.