facebook satış takibi

Evlilik Hazırlıkları Fuarı 2020 - Evlilik Fuarı 2020Kış ayının gelmesi ile birlikte düğün sektöründe hizmet veren firmaların ve aynı zamanda düğün hazırlıkları yapan çiftlerin merakla beklediği Evlilik hazırlıkları fuarı bu hafta başlıyor.

17-19 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlenecek evlilik fuarı 2020’de bizlerde yerimizi aldık. Bu yılki yerimiz oldukça büyük ve üst katta olacaktır. Bu büyük standı sizler için güzel birçok konsept ile süsleyim sizlere sunacağız. Düğün organizasyon hazırlıkları yapan çiftlerin ilgisini çekecek olan standımıza tüm çiftleri bekliyoruz. Fuara katılmak isteyen çiftler bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak ücretsiz davetiyelerini rahatlıkla alabilir.

Evlilik fuarına katılan çiftler düğün ile ilgili tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla bulabilecek, fiyat araştırması yapabilecek ve yeni fikirler üretebilecektir. Hatta birçok firmalar evlilik fuarına özel indirimler sunacaktır. Bu indirimlerden de yararlanabileceklerdir. Organizasyon firmasından gelinlik ve damatlık firmasına, çiçekçiden süslemeciye, Düğün mekanlarından kuaförcüye, düğün fotoğrafçısından kameramanına kadar birçok firma bu fuarda bir araya gelecek.

Evlilik fuarının bu yılki konsepti Doğaya dönüş. Bizlerde bu sene standımızda doğa ile ilgili siz değerli çiftlere birçok konsept çeşitleri sunacağız. Doğa, yeşillik, kır düğünü gibi merakı olan çiftleri standımıza bekliyoruz. Standımızda birçok trend düğün konsept çeşitleri ile organizasyonunuza yeni fikirler üretebilirsiniz. Fuar katılımcılarına özel sunacağımız indirimli fiyatlar ile düğün organizasyonunuzu uygun fiyatlara da getirebileceksiniz. Biz EGLENCEO yani Eğlence Organizasyonu olarak sizleri 3 gün boyunca standımızda bekliyor olacağız. Sizleri de standımıza sıcak bir çay, kahve içmeye ve düğün detaylarını konuşmaya bekliyoruz.

2020 Evlilik Hazırlıkları Fuarında Görüşmek Üzere Hoşçakalın.