facebook satış takibi

Farklı Masa Modelleri ve Masa Kiralama


Masa düzenlenen her etkinliklerin olmazsa olmazı olduğu gibi organizasyonlarda da olmazsa olmaz en çok kullanılan ekipmanların başında gelmektedir. Organizasyonlarda kullanılan masalar hep standart masalar olduğundan organizasyon düzenleyenler farklı masa modelleri arayışına çıkıyor. Organizasyonlarına farklılık katmak isteyenler standart masa modellerinden vazgeçip farklı masa modellerine yöneliyorlar.
Biz Eğlence organizasyonu olarak organizasyonlarda en çok kullanılan ürünün masa olduğunu bildiğimizden sizlere organizasyonda kiralamanız için birçok masa modelleri sunmaktayız. Bu masa modellerinin arasında standart modeller olduğu gibi çok farklı masa modellerimizde mevcuttur. Organizasyonlarına farklı masa arayanlar Eğlence organizasyonunda rahatlık bulabilir. Standart masa modelleri dışında sizlere sunduğumuz organizasyonunuza şıklık ve farklılık yaratacak masa modelleri şunlardır;


1.Fıçı Bar Masa: Tamamiyle ahşap 2 dekoratif fıçının üzerine konulan ahşap tabla büyük, şık ve farklı bir masa türüdür. Organizasyonlarda bar masası olarak sıkça tercih edilmektedir. Oldukça şık ve gösterişli olan bu masayı sizlerde organizasyonunuza kiralayarak organizasyonunuza farklılık ve şıklık katabilirsiniz.


2.Fıçı Kokteyl Masası: Kokteyl, parti gibi organizasyonlarda kokteyl masası ihtiyacınızı ahşap fıçılardan yapabilirsiniz. Organizasyona farklılık ve şıklık katacak bu kokteyl masasını sizlerde hemen bizlere ulaşarak kiralayabilirsiniz.


3.Saman Balyalı Bar Masası: Rustik tarzı organizasyon düzenlemek isteyenler için masa seçeneklerinden güzel tercihlerden biri de Saman balyalı bar masası. Sadece rustik organizasyonlarda değil dış mekanda yapmış olduğunuz organizasyonlar içinde farklı, şık ve gösterişli harika bir masa seçeneğidir.


4.Palet Bar Masası: Kokteyl, parti gibi organizasyonlarda masa ihtiyacınızı karşılayacak farklı, şık ve gösterişli masalardan biridir palet bar masası. Tamamiyle paletler ile yapılan bu masa organizasyonunuza farklı bir havada katacaktır. Bu masayı organizasyonunuza kiralamak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


5.Palet Yemek Masası: Yemekli organizasyonlarınızda standart masa modellerinden değil de farklı bir yemek masası modeli istiyorsanız palet yemek masası sizler için güzel bir seçenek olacaktır. Tamamiyle paletten olan bu masa organizasyonunuza farklı bir hava katacaktır. Yemekli organizasyonlarınıza bu masayı kiralamak istiyorsanız hemen bizlere ulaşınız.


6.Varil Bar Masası: Kokteyl, bar, parti ve diğer organizasyonlarınız için kullanacağınız farklı varil modellerinden biri de varil bar masasıdır. İstediğiniz renklerde boyayıp sizlere sunduğumuz bar masaları organizasyonunuza farklılık ve şıklık katacaktır.

Sizlerde organizasyonlarında sürekli tercih edilen masalardan değil de farklı masa modellerinden faydalanıp organizasyonunuza farklılık ve şıklık katmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşarak sizlere birbirinden farklı onlarca masa modellerinden birini organizasyonunuza kiralayabilirsiniz. Bu saydıklarımızın dışında daha birçok organizasyonunuza farklılık ve şıklık katacak masa modelleri Eğlence Organizasyonunda. Hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak istediğiniz masayı kiralayabilirsiniz.

Hemen Bizlere Ulaşınız.
444 6 892