facebook satış takibi

Fasıl Grubu KiralamaOrganizasyonları keyifli, eğlenceli kılan aktivitelerden biride müziktir. İnsanların hayatlarında da önemli bir yere sahip olan müziği gelin düzenleyeceğiniz organizasyonda konuklarınıza canlı performans olarak sunalım. Sizlere sunmuş olduğumuz fasıl grubu diğer adıyla fasıl ekibi hizmetimiz sayesinde sizlerde düzenlemiş olduğunuz organizasyona katılan konuklara eğlenceli, keyifli bir organizasyon yaşatabilirsiniz. Düzenleyeceğiz organizasyonda üzerinde duracağınız hususlardan biride konuklara sıkıcı, keyifsiz bir ortam yaratmamaktır.

Fasıl grubu kiralama hizmetimiz ile düzenlemiş olduğunuz organizasyon veya etkinliklerde canlı müzik gösterisinde bulunarak konuklara keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Üstelik sunmuş olduğumuz fasıl ekibi tamamiyle profesyonel ekiptir. Ekip 4 kişiden oluşmaktadır. Saz, keman, ney vb. müzik aletleri ile kulağa hoş müzikler çalan bu ekip organizasyonunuzu şenlendirecektir.

Fasıl grubunu aynı zamanda bu mübarek ramazan ayında düzenleyeceğiniz iftar organizasyonu veya ramazan etkinliklerinde de tercih edebilirsiniz. İftar organizasyonunda konuklarınıza iftar saatine kadar kulağa hoş ilahileri canlı performans ile sunabilirsiniz veya yapacağınız ramazan etkinliğinde giriş müziği olarak konuklarınıza canlı performanslı ilahi dinletmek için fasıl gurubundan yararlanabilirsiniz.

Organizasyonlarınıza fasıl grubu kiralama fiyatı 2.155 TL’dir. 4 tane profesyonel kişiden oluşan bu grup organizasyon alanınızda 4 saatlik bir performans sunmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken hemen bizlere iletişim bölümünden veya 444 6 892 numaralı telefondan ulaşmanız.

Hemen bizlere ulaşınız.
444 6 892