facebook satış takibi

FIÇI ÇEŞİTLERİ VE FIÇI KİRALAMA


Sağlam ağaç tahtalarıyla yapılan ortası biraz şişik büyük dayanıklı kaplara fıçı denir. Fıçılar günümüzde içlerine malzeme konulmak için veya dekoratif ürün olarak kullanılmaktadır. İçine istediğiniz malzemeyi atıp o malzemeyi uzun süre saklayabilirsiniz. Fıçılar oldukça dayanıklı olmasından dolayı uzun süre saklayacağınız ürünleri rahatlıkla fıçılara koyup saklayabilirsiniz. Hatta uzun yolculuk yapıyorsanız ve eşyalarınızın zarar görmesini, çizilmesini istemiyorsanız eşyalarınızı fıçıya koyarak eşyalarını sağlam bir şekilde istediğiniz yere ulaştırabilirsiniz.

Günümüzde fıçılar genellikle dekorasyon amaçlı kullanılır. Oldukça şık tasarımı ile organizasyon işlerinizde dekoratif ürün olarak kullanabilirsiniz. Fıçılar üzerlerine şekiller yaparak oldukça şık bir hale gelmektedir. Aynı zamanda fıçılar masa olarak ta kullanılır. Özellikle kokteyl masası olarak kullanılan fıçılar bar organizasyonu düzenleyenlerin vazgeçilmez ekipmanı oluyor. Hem farklı hemde şık bir masa tercihinde bulunmak istiyorsanız fıçı masaları tam sizlere göre. Organizasyon işinize farklılık ve şıklık getirecektir.

Eğlence organizasyonu sizlere bir çok çeşit fıçılar sunarak dilerseniz organizasyon işinizde masa olarak kullanabilir veya dekorasyon ürünü olarak kullanabilirsiniz. Eğlence Organizasyonunun sizlere sunduğu fıçılara şöyle bir bakalım;

1.       Bar Ahşap Fıçılı Masa: Organizasyon işinizde bar ortamı yaratmak istiyorsanız ve bu ortamı bir hayli şık, göz alıcı kılmak istiyorsanız fıçılı bar masası tam sizlere göre. 2 adet fıçının üzerine kurulan bir masa ile sizlerde organizasyon işinizde aradığınız bar havasını bulabilir ve kaliteli bir organizasyon işi düzenleyebilirsiniz.

bar-masasi

2.Halloween Fıçı:  Cadılar bayramına özel şık bir ürün olan holloween fıçı  cadılar bayramı ürünleri olarak kullanılmaktadır. Sadece cadılar bayramı değil dilediğiniz organizasyon işinizde kullanabilirsiniz çünkü oldukça şık ve kalitelidir. İşine yerleştirilmiş ışık ile etrafa hoş bir görüntü sunan holloween fıçıyı hemen kiralamak için bize ulaşınız.

cadilar-bayrami

3.Aşk Fıçıları : Mavi ve pembe renkte olan  mavi fıçıyı erkeğe pembe fıçıyı da kadına benzeyen içlerinde çiçek dolu ve üzerlerinde şemsiye bulunan harika şık dekoratif fıçılardır. Sevgililer günü organizasyonu için oldukça uygundur çünkü etrafa romantik bir hava katar.

romantik-fıçı

4.Fıçı Bar Kokteyl Masası: Bar organizasyonu düzenleyenler şık, kaliteli ve farklı bir bar masasına başvurmak istiyorsa Fıçı bar kokteyl masası tam sizlere göre sizlerde hemen bizlere ulaşarak kiralayabilir ve organizasyonunuzu bir hayli şık, kaliteli ve farklı kılabilirsiniz.

fiçi-bar-masasi

5.Musluklu Ahşap Fıçı: Organizasyon işinizde şık bir malzemeden konuklarınıza içecek ikramında bulunmak istiyorsanız işte sizlere musluklu fıçılar. Musluklu fıçı içeceğin tadını bozmadan soğukluğunu, sıcaklığını ve tadını korumaktadır. Hemen kiralamak için bizlere ulaşınız.6.Dekoratif Fıçı: Organizasyon işlerinizde dekorasyon ürünü olarak kullanılan ve oldukça şık be kaliteli bir dekorasyon ürünü olan dekoratif fıçılar hemen kiralamanız için sizleri bekliyor.

fıçı

7.Konuşan Ahşap Fıçılar: Oldukça şık ve kaliteli bir tasarıma sahip olan ve organizasyonunuzu bir hayli şık ve kaliteli kılacak harika bir dekorasyon ürünüdür. Hemen kiralamak için bizlere ulaşınız.

konuşan-fıçılar

Sizlere bir çok fıçı çeşitlerini sunan eğlence organizasyonu fıçı ihtiyacınızı en şık şekilde karşılamanızı sağlıyor. Hemen fıçı kiralama hizmetinden yararlanmak için 444 6 892 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.
Hemen Bizlere Ulaşınız…
444 6 892